Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Zártkerti ingatlanomra egyfajt...

Zártkerti ingatlanomra egyfajta tárolónak építhetek engedélyek nélkül egy gyeptetős veremházat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
3 x 3 méterest nyugodtan építhetsz. engedély nélkül.
2015. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, a 10 (12??) m2 alatti helyiség építéséhez nem kell építési engedély! Ismerősöm így épített többszintes, közművesített faház-nyaralót! :)))
2015. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

4*3 méteresre gondoltam, de akkor majd utána nézek ennek a dolognak, mert azért egy kis mini kemencének is kényelmesen bele kell férnie :)

És a belterület lehet ekkora vajon, vagy kívülről?

2015. okt. 16. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána pontosan, mert az sem mindegy, hogy a 12 m2 alatti, és a 12 m2-es már engedély-köteles? Az önkormányzat műszaki osztályán pontosan tudják a feltételeket.
2015. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gomzoli ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy 40 m2 alatti, nem lakás céljára szolgáló melléképület építése nem engedély- hanem csak bejelentésköteles.
2015. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért tedd hozzá , hogy betonalappal nem rendelkező , és a tető magassága nem haladhat meg egy magasságot....


Szóval , azért több kitétele van annak , hogy mi nem engedélyköteles , és attól függően is lehetnek eltérések , hogy az ország melyik pontján laksz , és melyik városnegyedben.


Irány a műszaki osztály....

2015. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a 40 m2 melléképület, ha jól emlékszem, olyan fészer-szerű építményre vonatkozik, vagyis 3 oldala nyitott, és ferde-tetős létesítmény, tároló-kinézet lehet. Valami ilyesmi rémlik régről.
2015. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!