Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek a drónok ellen?

Mit tehetek a drónok ellen?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy 3. emeleti panel lakást a párommal. Szerencsére a kisszobánk ablaka fóliázott így tükröződik a felület. Nem lehet belátni. A konyhába, ill. a nappaliba simán. Pár nappal ezelőtt vettem észre egy drónt a kisszoba ablak előtt, de mivel nem látott be, átrepült a konyhaablakhoz. Majd a szomszédok erkélyeit "járta végig". Gondoltam valami gyerek szórakozik biztosan, nem igazán érdekelt. Viszont újra és újra megjelenik napi szinten és "benéz" mindenkihez. Nagyon ilyesztő, mert zenehallgatás, takarítás közben nem vettem észre, hogy az ablakban van csak, amikor vegeztem a takaritassal és megfordultam....... Mit tehetek ebben az esetben? Nagyon zavar mostmár. 22L
2018. febr. 17. 18:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Van az a találmány azt hiszem függönynek hívják. Na olyat szerezz be azt beszélik több helyen árulják.
2018. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Légpuska izgalmasabb megoldásnak tünik...
2018. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Vagy a csuzli!
2018. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Vagy egy lepkeháló, esetleg jó erős mágnes az ablakpárkányra.:-)
2018. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
keresd meg milyen frekvencián megy és zavard meg
2018. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves első... Hagyjuk xD... A többiek válaszát köszönöm. Továbbá, ha lelövöm (mármint a drónt) milyen következménnyel kell számolnom?
2018. febr. 17. 18:41
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Megismered a kukkolot. Nem biztos, hogy élmény.
2018. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
Miért hagyjuk ? Nincs még egy nyamvadt függönyöd sem ? Ó igen a csúzli remek ötlet lesz a harmadikról eltalálni valakit
2018. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mar boccs, de ha ennyire a fuggonyon, akarsz logni :D nem nincs fuggonyom.... A jyskben kapható rolós fenyvisszaverom van, de ha azt lehuzom full sotet lesz. Nehogy mar egy hulye miatt tobb villanyt kelljen fizetnem. Amugy a szomszed elobb erdeklodott, h a mienk e a dron, mert hozza szellozteteskor be is repult. (kedves elozonek:azt hiszem, a szomszednal van fuggony) :D
2018. febr. 17. 19:02
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Kifigyeled hová/kihez száll le, s ezzel már tudtok, mit kezdeni.


Engedd, hogy berepüljön hozzátok, majd gyorsan zárd be az ablakot. A drónt üsd le, taposd meg, aztán várd meg, amíg jön a tulaj vagy az apja pattogni (ezt rögzítsd), s akkor hívd rájuk a rendőrséget.

2018. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!