Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ennek lehet valamilyen jogi...

Ennek lehet valamilyen jogi következménye?

Figyelt kérdés
Egy diákszövetkezetnél elvállaltam egy diakmunkát, kérdőíveket kell kitölteni, úgy hogy minden 3.lakásba becsöngetek, és ha egy bizonyos kódnak megfelelő ember otthon van, akkor meg kell kérdeznem. Akik adták a munkát, azt mondták, hogy óránként 3-4 ember simán belefér. Így elhoztam 20 lapot, gondoltam 2 d.u alatt készen leszek vele. 3 és fél órát voltam kint, és összesen 5 embert tudtam megkérdezni. Szerdán kell leadni. Holnap d.u szerintem biztos, hogy nem végzek 15 lappal, így a kérdésem az lenne, hogy ennek lehet-e valamilyen következménye?
2018. febr. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogi következménye? Mire gondolsz pontosabban?

Én amúgy nem hiszem, hogy lenne jogi következménye. Legfeljebb elégedetlenek lesznek.

2018. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mem biztos, hogy jól fogalmaztam. Olyan lehet, hogy emiatt pl.kitesznek a diákszövetkezetből?
2018. febr. 19. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
kétlem, max nem adnak neked semmilyen munkát a jövőben.
2018. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!