Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Marihuána birtoklás?

Marihuána birtoklás?

Figyelt kérdés

Találtak nálam 2 zacskóban összesen 13g marihuánát, 1g gombát, a kellékeket (örlőt is), valamint a házkutatás során további 12g marihuánát 1 zacskóban, és thc likvidet, meg a fozesbol visszamaradt glicerines marihuánát.

Mire számíthatok?


2018. febr. 24. 03:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez már túl van a csekély mennyiségen (1g THC)


Első tipp 2-8 év...

Gondolom boltoltál is vele (különben ki visz magával ennyit?) Bár ezt nem hiszem, hogy tudják bizonyítani.


Szívás... de azért nézz utána

2018. febr. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy 100g utcai a csekély mégis, mert azóta módosították. Akkor lehet megúszod.

2018. febr. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szóval ha csak nem árultad, és nem tudják bizomyítanu (bár eléggé gyanús ha házkutatást csináltak)


Akkor csekély mennyiségnek számít, a gomba 0.9g morfinbázisig beleszámolódi, de az rengeteg cucc.


Akkor választhatod az elterelést, és priuszod sem lesz. Ügyvéd jelenlétében mondj bármit is.

2018. febr. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Drazicc ***** válasza:
Nagyon sok függ attól, hogy voltál e már büntetve, melyek a jelenlegi törvények a "nagy mennyiséggel" kapcsolatosan. Valószínűleg kiffaggatnak, hogy kitől van, ha feldobod azt akitől van az enyhít. Szerintem elég nagy esélyed van a felfüggesztettre, ilyesmiért máris nem dugnak dutyiba mivel a börtönök tele vannak.
2018. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Buntetlen eloelet. Akivel voltam o viszi el azt ami nalunk volt(azt mondja az ove), en meg a hazkutataskor megtalaltat. Az kb ugyan annyi, es igy szepen eloszlik.
2018. febr. 24. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nálad találták, akkor hiába mondhatod, hogy nem nálad volt.


Ember, mi a francert cipelsz ennyit magaddal? Jó gondolom árultad is...

2018. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem árultam. Nálam találták, de elraktam neki. Ennyi a történet.
2018. febr. 25. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor sem értem miért kell egy este 10G-vel mászkálni.


Hol szoptátok be a jardot?

2018. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2. kerület
2018. febr. 25. 21:54
 10/11 xxp válasza:
Összesen 25kg marihuána az már feltehetőleg börtön.
2018. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!