Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A főnököm nézte a dekoltázsoma...

A főnököm nézte a dekoltázsomat. Érdemes feljelenteni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 21:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

#10

Közép európai egyetemre gondoltam.

Miért baj, hogy mi nem vagyunk konzervatívak, elárulnád? Fáj ha valaki masképpp gondolkodik? Tudod a világ nem fekete-fehér miszerint csak férfi-nő van és család. Mi nem egysíkúan gondolkodunk.

2018. márc. 21. 22:07
 12/35 anonim ***** válasza:
95%
Amit szeretnénk, hogy lássanak, azt kirakatba helyezzük. Amit pedig nem szeretnénk, hogy lássanak, azt elrejtjük.
2018. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ha valaki hülyén gondolkodik, az fáj. De olvasgasd végig az itteni hozzászólásokat, talán többet tanulhatsz belőlük, mint azon a kamuegyetemen.
2018. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a te gondod az, hogy nem az a férfi vette jobban szemügyre kebleidet, akit szerettél volna, hanem a számodra - vélhetően - antipatikus főnököd.

A kérdésedre válaszolva pedig nemmel felelek, mert súlytalan a főnököd tette, valamint bizonyítani sem lehet, ha letagadja a főnököd és senki sem támaszt téged alá.

2018. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem mintha bármi történne, ha valaki más is igazolná, hogy igen, ránézett a dekoltázsára.
2018. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%

De buta vagy... Jézusom. Nem vagyok benne biztos, hogy ez kimerítené a BTK-t, de tegyük fel igen. Mivel bizonyítod?

Amúgy gondolom annyira azért nem vagy független, hogy felmondj

2018. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem merítené ki a BTK-t, abban nincs olyan szakasz, hogy tilos más dekoltázsára nézni.
2018. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Egy értelmes, független nő, ha kirakja a fél csöcsét, ezt azzal a tudattal teszi, hogy meg fogják nézni. Minden hetero férfi, nemcsak az, akinek szánja. Ahogy ő is megnéz minden jó formájú férfisegget és combot, ami feszes farmerben van, vagy mélyen kigombolt ingből kivillanó szép, kidolgozott mellizmokat. Ennyi belefér az egyenjogúságba. Amennyiben kifejezetten pimaszul stíröli a főnök a közszemlére kitett húspiacot, és nem figyel oda a mondandójára, akkor értelmes, független nő megoldja a helyzetet kommunikációval, erre több bevált módszer is van. Nagy kár, hogy a genderszakon nem tanították meg ezt, ahogy azt sem, hogy színvonalas munkahelyen mi a dress code.
2018. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
51%

Az hogy a soros egyetemen tanulsz (mit is?) az mindent megmagyaráz.


Csak azt nem, hogy miért nem tudsz legalább te, aki elvileg ott "tanulsz" különbséget tenni a CEU és a Közép-európai Egyetem között. Miért is nem tudod azt, ami legalább ennek az egyetemnek a diákjának alap ismeretnek kellene lennie, hogy a Közép-európai Egyetem egy MAGYAR egyetem, nem is vonatkozik rá a külföldi egyetemeket szabályozó oktatási törvény - ergo nincs is szó annak semmiféle bezárásáról vagy működésének megváltoztatásáról.


Amúgy megjegyezném, hogy a magadfajta eszetlen feministák miatt van a feminizmusnak lassan olyan rossz hangzása, mint a modernkori "liberálisok" miatt a liberaizmusnak.

Érdemes lenne utánanézned, mit jelentenek az EGYENLŐ JOGOK és megkérdezned a valódi nőktől, hogy kik is az igazi alárendeltek. A férfiak. De csak az igazi nőknek.

2018. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Javaslom, húzz magadra zsákot! Provokáltad a főnöködet, most pedig minket provokálsz. Ezért fel kellene téged jelentenünk!
2018. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!