Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bementünk egy magánterületr...

Ha bementünk egy magánterületre mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Van egy benzinkút ami már be volt zárva. Bementünk gyalog, mert vannak ott padok hogy leüljünk egy cigire, esett az eső és az fedett helyen van.(Ez kb 20 perce volt) Bementünk a kordon mellett (a kordon előtt leparkoltunk) és beindult a riasztó. Egyből kimentünk, elmentünk a kocsival egy utcával arrébb és felhívtam a rendőrséget, elmeséltem neki a sztorit, és kérdezte hogy szól e még a riasztó, mondtam hogy nem, és annyit mondott hogy nem kellett volna bemenni meg hogy legközelebb ne menjünk be.

Holnap szerintem bemegyek és beszélek a kutassal. Lehet valami következménye? Legrosszabb esetben mi lesz?


Próbáltam keresni a kút számát, de egy kis faluban egy névtelen kútról beszélünk, semmit se találtam.


2018. márc. 29. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én simán kidobnálak a kutas helyében, mert ott nem lehet cigarettázni!
2018. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mért nem lehet?
2018. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hova dobsz ki ember? Már be volt zárva és sötét volt, rá se gyújtottunk csak a szándék volt az, besétáltunk meg ki.
2018. márc. 30. 00:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nyilván nem a töltőnél volt a pad, hanem jóval arrébb, szerintem még dohányzásra kijelölt hely is van ott
2018. márc. 30. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Én nem foglalkoznék dologgal. Kit érdekel, nem volt normálisan körül kerítve, oda kóboroltatok. Közelebb mentél. Nem lopni mentél, nem is loptál.

Rendőröket se kellett volna hívni.

2018. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!