Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 13 évesen lefeküdtem 18 éves...

13 évesen lefeküdtem 18 éves fiuval tavaly, meddig jelenthetem fel?

Figyelt kérdés
Mar 14 vagyok, a srac azt hiszem vagy 17 vagy 18 eves volt, benne voltam en hivtam le de ra jottem, hogy csak kihasznalt, fel jelenthetem? Mindenkepp szeretnem, az nem szamit hogy mar egy ev eltelt?
2018. ápr. 3. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod bizonyítani, hogy szexeltetek egy éve? :) Na ugye... Egy állítás egy tagadás...
2018. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy tirpák vagy te, kérdező. Már ha igaz ez a kamu, amit itt előadsz.
2018. ápr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

feljelenteni feljelentheted, de fél év után nem csinálnának semmit maximum jól kiröhögnek hogy 13 évesen több f..zt fogtál mint kilincset.


Még ha pár nappal utána is tetted volna a feljelentést akkor elküldtek volna orvosi szakértőhöz aki szépen átkutatja a tested , erőszakra utaló nyomokat keresve, bőrdarabkákat a körmöd alól, zúzódásokat keresve sőt még odalenn is átkutat majd. Onnan meg kiderül hogy nem történt erőszak és az ügyet ejtik.

2018. ápr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Még ha pár nappal utána is tetted volna a feljelentést akkor elküldtek volna orvosi szakértőhöz aki szépen átkutatja a tested , erőszakra utaló nyomokat keresve, bőrdarabkákat a körmöd alól, zúzódásokat keresve sőt még odalenn is átkutat majd. Onnan meg kiderül hogy nem történt erőszak és az ügyet ejtik."


Ebben nincs igazad, mert ha 18 volt (amiben úgy látszik nem biztos), akkor beleegyezéssel is szexuális visszaélés. Most viszont ennyi idő után, még ha azt bizonyítani is tudná valahogy hogy lefeküdtek, azt is kéne, hogy az egy olyan időpontban történt, amiben ő még 13 a srác meg már 18 éves volt (és ha sikerül neki, ha nem, nem hinném, hogy ez után férfi/fiú szóba állna vele, aki hallott a dologról + el is mondanák mindennek).

2018. ápr. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!