Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudok kimenni a családo...

Hogyan tudok kimenni a családommal Kanadába politikai menekült státusszal?

Figyelt kérdés

Családommal úgy döntöttünk, hogy megyünk. Célul leginkább Kanadát választottuk. Szeretnénk kimenni, csak sehol nem találjuk meg, hogyan lehet kérni oda ilyen státuszt. Értelmes normális válaszokat szeretnék.

Köszönöm előre is.



2018. ápr. 9. 08:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Ezt én is szeretném tudni...
2018. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

[link]


A person in need of protection is a person in Canada who cannot return to their home country safely. This is because if they return, they would be subject to a:


danger of torture

risk to their life, or

risk of cruel and unusual treatment or punishment.


Csupan ennyi kell.

Gondolom angol megy.

2018. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez gyerekes....
2018. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ.
2018. ápr. 9. 08:32
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Elmondod, hogy mindannyian 17 éves menekültek vagytok és minden rendben lesz, egy darabig.De, ha onnan is menekülni kell, akkor ne gyere vissza.
2018. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen, hogy mennyien hiszik azt, hogy ez tök egyszerű dolog és simán, pénztelenül neki lehet indulni más országoknak.
2018. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os! Nem pénz nélkül mennénk. Azért nem vagyok idióta, ezt szögezzük le. Én sem önszántából hagyom el a hazám, de muszáj.
2018. ápr. 9. 08:45
 8/23 A kérdező kommentje:

#7

Mondj nekem egy, egyetlenegy olyan intézkedést a Fidesztől, amit jól tettek, és nem tudom megcáfolni. Várom őket.

2018. ápr. 9. 08:49
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan, hogyan fogsz elboldogulni külföldön, ha még ezt az egyszerű dolgot sem tudtad kiguglizni?
2018. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdező te vagy a 7 és 9 pontban magaddal vitázol?
2018. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!