Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudok kimenni a családo...

Hogyan tudok kimenni a családommal Kanadába politikai menekült státusszal?

Figyelt kérdés

Családommal úgy döntöttünk, hogy megyünk. Célul leginkább Kanadát választottuk. Szeretnénk kimenni, csak sehol nem találjuk meg, hogyan lehet kérni oda ilyen státuszt. Értelmes normális válaszokat szeretnék.

Köszönöm előre is.



2018. ápr. 9. 08:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hàt ha te ezt kiguglizod magyar nyelven akkor köszi, amúgy meg ha nem tudod hogyan kell, akkor inkább ne is írjál ide. Nem értesz magyarul, hogy értelmes és normális választ?
2018. ápr. 9. 08:55
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Mivel Kanadába akarsz menni, feltételeztem, hogy tudsz angolul, ezért eszembe se jutott, hogy magyarul akarod :D
2018. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat Mr./Mrs. Tökéleteske, elírtam. De amúgy te sem tudsz értelmes választ írni. Mi van te se jártál iskolába? Olvasd el ÚJRA azt a t*tves kérdést.
2018. ápr. 9. 09:00
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Én az Egyesült Államokba szeretnék kiköltözni ..

Hogyan juthatok be?

Hivatkozhatok Orbánra?

2018. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy - kiröhögnek.

Tudod, vannak valódi politikai menekültek, de az nem te vagy.

"Családommal úgy döntöttünk, hogy megyünk. Célul leginkább Kanadát választottuk" - már csak az a kérdés, Kanada téged választ-e: mert ez nem annyi, hogy te úgy döntöttél, hogy ész - azokban még van életösztön, hazapaterolnak se perc alatt. Persze, lehet munkavállalásit intézni, kimenni stb.

2018. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
5%

Bármennyire szar vagy sem a fidesz, attól még rájuk szavaztatok, közvetve vagy közvetlen, mert túl hülye voltál, higy az esélyes ellenzéki jelöltre szavazz.

Emellett még mindig túl demokratikus az országunk ahhoz, hogy politikai menedékjogot kspjon bárki Soroson kívül.


De ha van piacképes szakmád és jó is vagy benne, skkor bárhová mehetsz

2018. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%
Majd ha háború lesz Magyarországon, akkor esetleg mehetsz. Jelenleg biztonságos ország, nem fogadnak onnan menekülteket.
2018. ápr. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#16

Én soha nem szavaztam a Fideszre. És még nincs háború, Dr én azt nen szeretném megvárni, mert 4 gyerekem van és szeretném őket tisztességesen fel nevelni. Te maradhatsz, ha akarsz, de mi megyünk.

2018. ápr. 10. 07:48
 19/23 A kérdező kommentje:
*de
2018. ápr. 10. 08:13
 20/23 Szerencsi Viktória ***** válasza:
78%

Sajna menekültstátusszal jelenleg sehogy.

Mo. biztonságos országnak számít.

Tudjuk, hogy nincs valódi demokrácia, de a látszatot fenntartják, végülis nem vagy politikai üldözött.

Tehát ki lehet menni (én is ezt fogom tenni, bár a szüleim miatt azért közelebb maradok, Ausztria tökéletesen megfelel) de saját erődből kell boldogulni kint.

2018. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!