Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Orbán Viktor kártérítést akar adni azoknak, akik az okt.23án elszenvedett rendőri intézkedések áldozatai lettek? Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 09:48
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Gyújtogattak, romboltak az mtv székház.

És bocsi, hogy a rendőrök fel mertek ellenük lépni, szerintem nevetséges. Békésen kellett volna tüntetni, aki ott volt azért ne hogy már ártatlan legyen!!!!

2010. jún. 12. 09:51
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Elegem van már abból, hogy húsz éve folyamatosan kárpótolunk valakiket, az én káromra - aki nem tehetek semmiről!
2010. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%
A rendőrgyilkosnak kárpótlást kell fizetni a többi semmiség.
2010. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen jogos.
2010. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

Én, ha a fidesz helyében lennék, először az árvízkárosultakkal foglalkoznék, mert ezek az emberek az életük munkáját vesztették el pár nap alatt. Nincs semmijük, otthonuk, reményük hadd legyen.

Én jelenleg velük foglalkoznék.

2010. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tartom jó ötletnek, mert ezzel arra ösztönzi az embereket hogy igen, tüntessetek, mert ha egyszer kormányra kerül aki miatt tüntettetek az majd kárpótol úgyis. Amúgy elsővel értek egyet.
2010. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelmű, hogy ezeknek az embereknek semmiféle kártérítés nem jár! A rendőrség világosan,sokszor (többször is mint kellett volna) elmondta, hogy fejezzék be a rongálást,a gyújtogatást a Molotov-koktél dobálást stb. stb. ...

A " békés " tüntetők ezt nem tették meg.Erre megindult a roham. Megérdemelték. Aki akart eltudott menni onnan. Én kint voltam az Astoriánál és az első felszólításnál elmentem.

Kártérítés csak és kizárólag a külföldieknek jár,mert ők nem értették,hogy a rendőrök mit mondnak.Ennyi!

2010. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%

Azóta, és az előtt is voltak arendőri intézkedésnek áldozatai, vagy legalábbis olyan emberek, akikkel szemben indolokatlan módon jártak el. És voltak rendőrök, akiket szintén sérelem ért. Ha midnenkinek járna pénz, elég nagy lenne afejetlenség. Ha nem így lenne, igazságtalan lenne, miért pont velük kell kivételezni.


De ha így lesz, akkor remélem, az agyon rúgdosott, megdobált és kórházba került rendőröknek is fizetnek a "forradalmárok".

2010. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
37%
Azért lenne jogos, mert pont azok szenvedték a legnagyobb sérüléseket, akik nem randalíroztak, akik meg vandálkodtak, azok annyit nem kaptak, mint mondjuk az öreg néni, akire 4 rendőr rátámadt, vagy az a srác, akinek kilőtték a szemét, vagy aki csak a metróból jött ki, és mindjárt el is törték a bordáját egy gumilövedékkel, stb. Nem jogszerűen jártak el a rendőrök...
2010. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Miért akkor akik gyújtogattak, fosztogattak, molotov koktélokat dobáltak rendőrökre támadtak ők jogszerűek voltak? És a rendőrök sérüléseivel mi van? Amúgy bocs, de honnan lehet tudni, hogy ők ártatlanok voltak? Én mondjuk azt sem értem, hogy egy idős nénike mi a fenét keres egy ilyen drasztikus tüntetés kellős közepén. Ha ugyan tényleg azért lett baja szegénynek, nem más miatt és a kártérítésért perelt. Ezt senki sem tudja igazán megmondani, én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy jogtalan a kifizetés.
2010. jún. 12. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!