Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Ez erőszaknak jelenthető lehetne vagy szimplán Stockholm - szindróma?

A napokban olvasgattam néhány szexuális erőszakról szóló történetet és egyik este volt is egy hasonló álmom ezzel kapcsolatban. Többször visszatért és azt vettem észre, hogy vonzódni kezdtem az erőszakolóhoz. Az illető nekem csak egy sötét valakinek maradt meg (tudom, ez már ezotéria). Tehát a kérdésem az lenne, ha már korábban feljelentettem erőszak miatt ezt visszavonhatnám? Mennyire tűnnék "betegesnek"?
Ez a kérdés csak elméleti!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szexuális erőszak, Stockholm szindróma

ápr. 16. 17:28  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az EU-s politikusok, illetve lakosság egy jelentős része Stockholm szindróma szerű mentális zavarban szenved?
Tudnátok valamilyen jó filmet ajánlani a stockholm szindrómáról?
Stockholm szindrómáról szóló filmek?
A Stockholm szindróma minden embernél elő szokott jönni ha fogva tartják, vagy csak néhány embernél jön ez elő?
Az, hogy az EU most 400 ezer bevándorlót akar betelepíteni hirtelen, az identitásválság jele, vagy Stockholm-szindróma?
Stockholm-szindróma?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu