Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Írásos szabadságos kérvényre nem kötelessége a munkáltatónak reagálni? Kiadja / nem adja de válaszolnia kell?

Ha én írásban szabit kérek akkor arra nem kéne ésszerű időn belül valamit reagálni a munkáltatónak? kiadja vagy nem az egy dolog de akkor is válasz az kell.
mert nálunk ez úgy megy hogy van a műszakvezető aki átveszi a kérvényt de ő választ nem adhat majd leadja a nagyfőnöki titkárságon és onan má r semmi se jön vissza, ott eltűnik.
A műszakvezető a kezét tárja hogy nemn az ő dolga nincs is joga válaszolni ez eddig oké na de a nagyfőnökhöz meg földi halandó be nem teheti a lábát semmiféle indokkal.

Most ilyenkor mit lehet tenni? Vannak akik tavaly nyár óta napot se voltak szabin mert kérvényezik válasz semmi.
Mit tehetünk?

ápr. 17. 11:01  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Volt már, és akkor is kamu volt. Unalmasak ezek a kérdések.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkáltató a szabadságos kérvényre nem köteles írásbna válaszolni ha én úgy kérem?
2013. március 21-én a munkáltatómnak írásban kártérigény bejelentést bejelentettem a munkáltatónak, aki nem válaszolt e bejelentésemre.2015. IX.28-án keresetet terjesztettem elő...
Munkáltatónak írásos szabadságos kérelemre nem kötelessége válaszolni? Elutasítja vagy nem, de válaszolni akkor is kell?
Egészségügyi adatokhoz van hozzáférése a munkáltatónak?
Kamionosként ha kérem, a külföldi napidíjat ki kell-e fizetnie a munkáltatónak Euróban, vagy ő dönti el, hogy Ft, vagy Eu? Hol van ez leírva?
Próbaidőn belüli felmondás esetén, mikor kell fizetnie a munkáltatónak. Mit tehetek, ha nem fizet ki?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu