Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszédom harci kutyája...

Ha a szomszédom harci kutyája megtámad engem, és én a kutyát Szent Péter ítélőszéke elé állítom, az állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Sőt, ha ilyen történik, a gazdának el kell altattnia az állatot.
2018. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
"én a kutyát Szent Péter ítélőszéke elé állítom" Furcsa a gondolkodásmodod/fogalmazásod. A kutya nem ember!!!!!
2018. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lát lelet, rendőrség, legmagasabb kártérítést kérném amiert nem kell még bíróságra menni es kesz
2018. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mért számítana?
2018. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Törvény szerint az az allatkínzás, ha az állat indokolatlanul szenved fájdalmat vagy hal meg.
2018. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Erősen nem mindegy, hol és milyen körülmények között támad meg és te milyen módon védekezel.
2018. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha önvédelem keretei közt nyírod ki, akkor egyáltalán nem érhet téged retorzió. Utólag fölösleges, nem tudom, milyen módszert használnál, de a hivatalos út biztosabb. Amúgy állatkínzásért kevésbé, szerintem ha megbüntetnének, leginkább károkozásért lehetne.
2018. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosabban kellene feltenni a kérdésed. Hol támadt meg a kutya, meg is sérültél? Mit jelent hogy Szent Péter ítélőszéke elé állítod?
2018. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tokidoki válasza:
A hivatalos utat választhatod, de ki vagy Te, hogy ítélkezz felette azt nem értem? Soha nem az állat hibája, ha támad, vagy lehetősége van a támadásra.
2018. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem még soha nem támadott meg kutya, de ha megtámadna, én biztos a másvilágra küldeném.
2018. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!