Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez bűncselekmény?

Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Ha valaki facebookon egy ismerkedős csoportba kiteszi a profilom hogy szivesen ismerkednék és emiatt folyamat irnak nekem ismeretlenek akkor ez bűncselekménynek minősül?
2018. máj. 1. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak a személyiségi jogok megsértése, ez büntetendö.


Elöször jelezd a facobook felé a vissazélést, utána szólitsd fel az illetöt a profil azinnali törlésre, és ha nem regalá, akkor feljelentést tehetsz ellene.

2018. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Áll profillal van kint szoval azt se tudom, hogy kicsoda az.
2018. máj. 1. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Szabálysértés,de senki nem foglalkozik vele mert megfoghatatlan . Írj a facebooknak és akkor törlik.
2018. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért használja mindenki ezt a "folyamat" szót? Tök értelmetlen. Folyamatosan írnak nekem, így lenne értelmes.
2018. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

#4

En meg nem talalkoztam ezzel a szoval igy, de gondolom azert irjak igy az emberek, hogy ne kelljen az egeszet kiirniuk. Olyan, mint a “h”, “vmikor” meg hasonlok.

2018. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem van egy sejtésem ki lehet mert élőbe mondta nekem, hogy tönkretesz. De ahogy ismerem nem olyan hülye, hogy saját ip címről csinálja ezt. Úgy meg ip alapján se tudják visszakeresni azt, hogy kivolt.
2018. máj. 1. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

Ha van facebook profilod azt az rakja meg oda ahova akarja. Lehet hogy valami kisbetűs szabályzatba ütközik de senki nem fog ezzel foglalkozni még a facebook sem. Amúgy meg mi van ha tényleg így pasizol be? Még jót is tett neked.

2018. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 45. fa.zos kep után neked se lenne türelmed.
2018. máj. 1. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Én inkább tahóságnak mondanám.
2018. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le hogy ne tudjon neked írni olyan aki nem ismerősöd oszt szevasz.
2018. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!