Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova lehet fordulni ha magánpr...

Hova lehet fordulni ha magánpraxisban kifizetett és elvégzett vizsgálat eredményét nem hajlandó elküldeni az orvos?

Figyelt kérdés
Azzal zsarol kvázi, hogy menjek vissza kontrollra és fizessek ki még több pénzt.

2018. máj. 10. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosi Kamara?
2018. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
... és még talán a Fogyasztóvédelem, de ebben nem vagyok biztos.
2018. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj be hozzá, kérd el a leletet és sétálj ki fizetés nélkül.
2018. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy magát a vizsgálatot kifizetted? A leletért, pontosabban a másolatért (az eredeti a nála vezetett dokumentációban marad) egyébként minden további nélkül kérhet pénzt, ez nem tilos.
2018. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, kifizettem, számla is van róla.

Az asszisztens még meg is kérdezte, hogy ott szeretném-e átvenni vagy e-mailben megkapni és mondtam, hogy e-mailben szeretném. Ezt telefonon is megerősítettem.

2018. máj. 10. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
És az nem lehetséges, hogy olyasmit tartalmaz a lelet, amit személyesen kellene megbeszélnetek? Normális, számlával dolgozó magánpraxis aligha van rászorulva arra a pár ezer forintra, amit a kontroll hozhat. Nem védeni akarom a dokit, egyszerűen csak nem életszerű, hogy ilyesmin menjen a hirig, vélhetően nem a pénz van a háttérben.
2018. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pár ezer forint? Mikor jártál utoljára magánpraxisnál? 16ezertől kezdődik a konzultáció(10-15perc beszélgetés), amire ki kell venni egy szabadnapot és még rá akarnak beszélni további vizsgálatokra.
2018. máj. 10. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam utoljára, 5000 Ft volt a vizsgálat, ha már így kérdezed.:-)
2018. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen vizsgálatról beszéltek, vagy milyenen vettetek részt, de a nőgyógyászati vizsgálat kenetvétellel 25ezer. A sima konzultáció 12-15ezer.
2018. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!