Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az állatkerti gyilkos kölyök...

Az állatkerti gyilkos kölyök következmények nélkül megfogja úszni?

Figyelt kérdés

Arról a gyerekről van szó, amelyik a szurikátát földhöz vágta. Mindenkinek lehet véleménye, én jobban kedvelem a kedves szurikátákat, mint az el kényeztetett anyuci kedvenceket.


Azért azt tisztázzuk, hogy némi aprópénz és ejnye-bejnye egy (kedvelt) életért cserébe semmi!


2018. máj. 15. 23:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nem!
2018. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
35%
Nem szándékosan tette. Meg akarta simogatni, az megharapta, megijedt és földhöz vágta. Ettől még persze a gyerek hibája. Világosan meg lett mondva, hogy ne piszkálják a szurikátákat.
2018. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

2.: Megijedt, és földhöz vágta????


Engem ha bármi megharapott, akkor elhúztam a kezemet ijedtembe. Mérges lett, és BOSSZÚBÓL vágta földhöz!

2018. máj. 15. 23:48
 4/47 anonim ***** válasza:
81%

A állatkert igazgatója azt mondta, hogy bottal piszkálta az állatot, nem megsimogatni akarta.


5.-es gyerek, ha jól emlékszem. Ha nem volt még baj vele, akkor elég lenne valami tanácsadásra utalni. A szülei meg a felügyelő tanárok pedig fizessenek büntetést a károkozásért.


Az állatkert pedig tegyen rácsos kerítést megelőzésnek. És sokkal több figyelmeztető feliratot, a várható pénzbírság feltüntetésével együtt.

2018. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
19%

Egy kiskorúról beszélünk, ne dramatizáljuk már túl. Egy kiskorú még nem felelős a tetteiért, nem is életszerű elvárni tőle. Biztos vagyok benne, hogy te is csináltál olyan dolgokat, amit nem lett volna szabad, csak nem lett belőle országos botrány. Én legalábbis ezernyi sztorit tudnék mondani, hogy gyerekként és kamaszként mennyi hülyeséget csináltam én és az ismerettségi köröm, pedig teljesen rendezett családi hátterünk volt.


Szerencsétlen baleset, ennyi.

2018. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Vegyük úgy hogy balesetből, reflexből tette amit.

Akkor is ennyire vérmesen védenétek, ha épp a kisbabátokkal csinálta volna ugyanezt? Egy baba is beleharaphatott volna a kezébe, és a gyerek megijed, földhöz csapja... Megnézném utána hogyan pártolnátok!

2018. máj. 16. 00:46
 7/47 anonim ***** válasza:
52%
Voltam abban a vadaskertben régebben és kár, hogy nem a tigrisekhez nyúlt be... Remélem, hogy alaposan megbüntetik a kölyköt, mert ez nem maradhat büntetlenül.
2018. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg én bedobtam volna utána a tigrisek közé a gyereket...
2018. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Én mondjuk arra gondoltam, hogy minimum be kellene hívni a gyereket a híradókba, szembesíteni a bűneivel, hogy a többi kis szaros is tanuljon az esetből + egy nyilvános bocsánat kérés. Ez társadalmilag lenne annyira hasznos, hogy részemről feloldozást nyerne. De kihangsúlyozom még egyszer, ez a minimum! Nem érdekel az életkora, akinek van töke szándékosan ölni, az ezt is vállalja fel.
2018. máj. 16. 01:26
 10/47 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyet fel kell kötni.
2018. máj. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!