Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Két napra eltünt a cicám, ma...

Két napra eltünt a cicám, ma jött haza, de valaki ki ivartalanitatta (sejtem ki) mániákus. Akartam kis cicákat. Jogilag mit léphetek?

Figyelt kérdés
Én tulajdonom. Ez a beteg állat meg el fogdossa a környék cicáit és ivartalanitja. Mit tehetek? Feljelenthetem?

2018. ápr. 10. 21:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
Inkább mondj neki köszönetet!!!
2018. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
87%

Igy van örülj neki.

Én is megcsinálnám ha lenne rá keretem.

2018. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el hogy jót tett, a cica szemszögéből.


És ha örökbe fogadnál kiscicákat? Az nagyon szép dolog lenne

2018. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
88%
Nemhogy örülnél neki nem kell szaporítani van elég kóbor macska így megelőzéte a betegségeket és a felesleges szaporulatott
2018. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Köszönetet??? Mindjárt agyvérzést kapok. Már be igértem a rokonoknak a kiscicákat. Huuuuh...wááá.. és jogilag mit tehetek?
2018. ápr. 10. 22:13
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nagyon helyesen tette!

Vegyél neki csokit, meg add oda neki a műtét árát és köszönd meg, hogy legalább ő gondoskodott a macskádról!


Tipp, ha szeretnél kiscicákat, menj el menhelyekhez, állatvédőkhöz, annyi cicát kapsz, amennyit csak szeretnél. Már most sokkal több macska van, mint amennyinek lenne gazdája!

2018. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
90%
Fejezd be a trollkodást. A rokonok ezer és ezer helyről szerezhetnek macskát.
2018. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez csak egy provokatív kamu. Eszem megáll hogy valaki egy ekkora szívességet tett neked és még te vagy felháborodva hogy nem gyárthatod agyba főbe a macskákat.

A rokonaid meg fogadjanak örökbe menhelyről vagy az út széléről, most minden bokor alatt van egy alom kismacska az ilyen felelőtlen emberek miatt mint te.

2018. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Csokit? Meg pénzt? Na meg még kézen caokolom... jogilag mit tehetek?
2018. ápr. 10. 22:16
 10/44 anonim ***** válasza:
90%
Még te akarsz jogilag tenni valamit? Majd akkor kardoskodj a jogaiddal amikor megoldod hogy a macskád ne hagyja el a telkedet, ami persze biztos hogy nincs megoldva. Jogilag a saját állatodat a saját telkeden belül vagy köteles tartani, és nem lennének ilyen problémáid se (meg persze olyanok se hogy felelőtlenül szaporítasz).
2018. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!