Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi gyilkosokat miért...

Az alábbi gyilkosokat miért nem ölték meg?

Figyelt kérdés

"3 guys 1 hammer" című videóból miért nem ölték le azt a 3 tetvet ? 100%-os bizonyítékok vannak hogy ők tették az egészet! A neten ott vannak a videók, maguk is bevallották!

De akkor az ilyen "1 lunatic 1 icepick" című videóból is ott a gyilkos, arra is megdönthetetlen bizonyítékok vannak hogy ő tette!

Ha én az áldozatok hozzátartozója lennék szerintem meg is bolondulnék hogy ott van fent a videó a neten hogy mit művelnek, ráadásul több emberrel (gyerekek, terhes nő, ami csak létezik, összesen 21 embert) ők meg vígan elvannak a börtönben, sőt az egyik már ki is szabadult asszem.



2017. máj. 5. 08:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert a világ rossz hely, nem fognak minden rossz embert megölni, akkor se, ha azok másokat megölnek. Ha a világ szép hely lenne, akkor a ronda srácok is boldog párkapcsolatba élnének, észak-korea nem is létezne, továbbá, ha a világ szép hely lenne akkor nem lett volna két világháború, nem lennének tömegpusztító fegyverek, mindenki kedves lenne, nem lenne rasszizmus, meg a Fülöp-szigeteken se ölnék halomra egymást az emberek. Szokj hozzá a gondolathoz kérdező, hogy a világ egy rossz hely, ami tele van beképzelt, rosszindulatú emberekkel.
2017. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
A börtönbüntetést jobbnak találom mint a kivégzést. Egy ilyen megérdemli hogy a börtönbe rohadjon. Elég bonyolult ez a rendszer van olyan bizonyíték ami felhasználhatatlan, tanuk akik mást mondanak, rendőrök akik miatt lelehet faragni egy pár évet, alkuk stb. Trükkös ez.
2017. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Az egyik csak 9 évet kapott.
2017. máj. 5. 09:15
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Szóval egy 120 kilós cigánynak, aki gyilkosságot követett el, vagy másokat rabszolgaként tartott, mint pl. a berhidai rém, egy ilyennek sajnos a börtön igazi leányálom lesz. Ha viszont egy nem erőszakos, nem verekedős srác, akinek annyi az összes bűne, hogy lopott egy kocsit, de a rendőrök elkapták, aztán sittre került, na egy ilyen srácnak valóságos rémálom lesz minden egyes nap a sitten. De ott van pl. a norvég terrorista Anders Breivik, na ő is jól érzi magát a sitten, tv-t nézhet, meg mindent csinálhat. Ha viszont én kerülnék sittre, akkor mivel 70 kilós, gyenge srác vagyok, aki fél a verekedéstől, na engem pl. éveken át erőszakolnának a sitten. Szerintem ez nincs így jól, hogy egy gyenge férfiből nőt is lehet csinálni a sitten, közben a verekedős, 100 kiló feletti nehéz fiúk meg boldogan élnek, addig is ameddig szabadlábra nem kerülnek. Szerintem a megoldás az lenne, hogy az erőszakos, 100 kiló feletti, agresszív gyilkosokat, meg egyebeket, akik erősnek érzik magukat, szerintem dolgoztatni kellene őket naponta 20 órán át egy bányába, nehéz fizikai munkán kellene kifárasztani őket, hogy ne legyen erejük, meg kedvük hozzá, hogy a cellába megerőszakolják a gyenge 50-70 kiló közötti társaikat.
2017. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Ha az összes agresszív, verekedős, gyilkost fognánk és vinnénk őket puskával kísérnénk őket, hogy amelyik szökéssel próbálkozik, vagy amelyik rá támad egy őrre azt azonnal fejbe lőjük, ott helybe, meg napi 20 órát dolgoztatnánk őket, amitől a nap végére hulla fáradtak lennének, akkor a berhidai rémként elhíresült dinamo nevű cigány se netezne a börtönből, hanem fáradtan térne minden éjjel vissza a cellájába, lenne 4 órája, hogy egyen, wc-re menjen, aludjon, mert más nap kora hajnalban ismét kezdődne számára, meg a többi féreg számára a nehéz fizikai munka. Akkor már nekik se lenne többet leányálom a sitten töltött idő, oszt szabadlábra helyezésük után 10-szer is meggondolnák, hogy öljenek e, vagy verekedjenek e még valaha is az életbe, mert nem lennének szép emlékek, csak kemény börtön évek.
2017. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivan kérdező, Paul Streetet nézel?:D


Felőlem amúgy megölheted. Ott a konyhakés, szépően odasétálsz hozzájuk és szúrd torkon. Miért kérdezed, miért nem teszed meg? Nem értem..

2017. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Szimeon ***** válasza:
Urán, ólom, higany és azbesztbányába velük.
2017. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Miszter mosó!

Ez nem csak attól függ ki hány kiló . .

Lehet a csávó 60-70 kg-os ha éppen 10 éve bokszol akkor még veszélyesebb is mint a hústornyok. Vagy mentálisan olyan beteg hogy már félnek tőle . .

Ott van Mike Tyson, ő ült börtönben. 172 cm magas, 98 kg, nem azért kemény mert ekkora, hanem mert profi bokszoló volt. Őt nem is csicskáztatták még a bandák sem, mert egyedül elveri őket.

Egyébként nézz utána ezeknek a gyilkosoknak, de csak erős idegzetűeknek!

2017. máj. 5. 12:23
 9/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, jogos a kérdésed! Miért nem ölöd meg őket?
2017. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Miért én öljem meg őket ?

A törvény feladata ítélkezni.

2017. máj. 5. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!