Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » CSOK-kal való visszaélést hol...

CSOK-kal való visszaélést hol tudok bejelenteni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 09:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Le lehet pontozni, de akkor is tojnak rá a bejelentésre. Baromi sokan eljátszották ezt.

Azt meg el kellene felejteni, hogy mindent hagyjunk már rá mindenkire, mert jó van az úgy, mocskos spicli vagy, stb. Pont az ilyenek miatt tart itt az ország, mert, aki szólni mer valami csalásról egyből 8an ugornak neki.

2018. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Azért én ezt nem nevezném spicliségnek.


Egyrészt ezeket a lakásokat közpénzből kapják az illetők.

Másrészt pont az a lényege ennek a programnak,hogy a családoknak külön élete legyen,ne a nagyszülőkkel lakjanak.

Ergo,jó nekik ez az állapot így,ahogy van,csak nyerészkedni akartak az államon.

Mások pedig nem kapják meg,akik viszont szívesen beköltöznének.

Amit fentebb írtak,azon meg sem lepődök.

2018. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%

Ja.

12-es,igaz.

Adjon nekem is már az állam egy ingyen lakást,hagy adjam ki albérletbe,mert ha nagyon jól megnézzük lehet külön lakrészem is van a nagyszülőknél.


Én nem is merészelnék ilyet megtenni.De látszik vannak emberek,akiknek vastag bőr van a képükön.

2018. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Na idetalált a 60%-os gyerek és családgyűlölő is. Aki mindig azon sír hogy nem kap gyerekek után járó adókedvezményt. Persze gyereke nincs. De sok irigy ember van. Nincs életetek. Abból álltok hogy a másikat figyelitek. Kinek milye van. Aztán szaladni jelentgetni. Szánalmas nyomorult életetek van. A múlt rendszerben kiváló ügynökök lettetek volna. Jelenteni a fekeevásokat meg ilyesmi.
2018. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
#feketevágásokat
2018. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%

Pufajkás.

Én nem jelentgetek senkit.

Viszont talán jobban át kellene gondolni milyen feltételekkel kapnak emberek ilyen támogatásokat!


Látszik a gondolkodásmód ebben az országban.Amíg az én ismerősöm csal,vagy olyanban csal,amivel egyetértek,addig nem számít.

Jobb lenne,ha inkább magadba néznél!

2018. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%

Ez nem irigység,pusztán igazságérzet.

Látom,neked olyan nincs.

2018. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan mér te pont ezeken lovagolsz itt állandóan. Csok meg családi adó. Még nem jöttem rá miért fáj az neked ha támogatják a gyerekvállalást. Gyanítom nem is fogok soha rájönni. Egyik se érint engem mielőtt bárki ezt gondolná. De nem is irigylem senkitől. Pláne nem azt figyelem ki miből vedz házat vagy ki veszi fel a csokot. Egyáltalán ki tud ilyet a másikról?
2018. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%

Itt nem a családtámogatási rendszer helyessége volt a kérdés,hanem az,hogy kik mire használják.


Mint láthatod,vannak akik erre használják,még más családok nem kapják meg,akik mondjuk sokkal rosszabb helyzetben vannak.

2018. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Èn meg azt nem èrtem mièrt gondoljàtok hogy 3 gyerek van?A csok ugyanúgy jár egy vagy kèt gyerekre is.

Ja ès tíz èv után lehet eladni,nem öt.

2018. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!