Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Webáruházban mit kell konkréta...

Webáruházban mit kell konkrétan kiírni az Adatkezelési nyilatkozatba, hogy megfeleljen a GDPR előírásoknak?

Figyelt kérdés

Webáruházban mit kell konkrétan kiírni az Adatkezelési nyilatkozatba, hogy megfeleljen a GDPR előírásoknak?


Én már mindent kiollóztam összevissza, amit csak találtam. Próbálok lelkiismeretes lenni, mert félek a büntetéstől. Kis webáruházam van pár száz forintos bevételekkel, de akkor is!

Tehát a segítségeteket kérem!

Hol találok egy közérthető leírást, listát arról, hogy pontosan miket vagyok köteles kiírni a webáruházamba, hogy minden törvényes legyen? Laikus vagyok. Kérem, olyan linket adjatok, ahol gyakorlatilag csak kimásolom a sablont és beleírom a cégem adatait.

Van valahol ilyen oldal, azaz leírás?

Fizetős szolgáltatások reklámozói kérem, kíméljenek! Ingyenes leírást keresek!

Előre is hálásan köszönöm a segítségeteket!


Köszönettel,

Szilvi



2018. máj. 30. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sablont nem tudok, de a helyedben biztosan megnézném olyan webáruházak adatkezelési nyilatkozatait akik sokkal nagyobbak mint te, legjobb ha hasonló tevékenységi körrel. Ebből könnyebb kiindulni.
2018. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!