Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a menete egy saját vállalko...

Mi a menete egy saját vállalkozás (konkrétan utazási ügynökség) elindításának? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Partneremmel szeretnénk egy utazási ügynökséget létrehozni, mellyel utazásokat szerveznénk belföldön és külföldön, illetve belföldi idegenvezetést biztosítanánk az ide érkező turistáknak. Több más, kreatív része is lenne az ügynökségnek.

Mi a menete ennek a létrehozásának?

Természetesen utánaolvasunk még, csak minél több helyről minél több információt szeretnénk kapni.

Hozzáértő javaslatait és egyéb fontos tudnivalókat is szívesen fogadok:)

Köszönöm!


2016. márc. 23. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom, mennyire jó ötlet...

Én inkább óvnálak tőle Titeket. Manapság az emberek nagy része a Bookingon, Airbnb-n foglal, fapados repülővel utazik, saját szervezésű úttal.

Ha meg mégsem, akkor a sok éve piacon lévő, megbízható, törzsutasokkal rendelkező utazási irodánál foglal. kuponos oldalakon megjelenő, leárazott utazásokról (és a mögötte lévő, pl. indulhatunk.hu) már nem is beszélve...


Amúgy végzettséghez kötött és minimum 5 millió, de akár 20 millió ft vagyoni biztosítékot is le kell tenni a kezdés előtt.

2016. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudom... rizikós de azért mi megpróbálnánk.:)

Plusz ez inkább úgy lenne, hogy belföld mellett egy bizonyos országba szerveznénk utakat, illetve ott is idegenvezetést (ottani leendő partnereink közreműködésével).

Ez azért lenne így, mert Párom nem idevalósi és így ő egy-két hotellel fel tudja venni a kapcsolatot, szerződést kötni stb (ahol előzőleg dolgozott). Persze először csak inkább belföldön kezdenénk, majd terjeszkednénk.:)

2016. márc. 23. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, mi lett a dolog vége, beindultatok? Ha igen, megy a bolt?

Ha nem, akkor végül miért nem fogtatok neki? (1-es vagyok)

2017. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!