Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A férjemmel szeretnénk saját...

A férjemmel szeretnénk saját vállalkozást indítani. Konkrétan Kulcsmásolás, késélezés, cipőjavító kis boltot. Ha valaki esetleg maga is ilyen vállalkozó vagy alkalmazottként dolgozik ezen a területen milyen végzettség szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Mr Minitnél melóztam pár éve. Nálunk akkoriban csak cipész végzettséggel vették fel a népet. A késélezés régen külön szakma volt,nem tudom,hogy kell-e róla papír. A másológép kezelése meg gyerekjáték,a spéci kulcsokat meg úgysem tudjátok csinálni,mert oda lakatos kell,komoly géppel.


HA van rá módotok,keressetek fel Mr Minitet és kérdezzétek meg,hogy most mi kell.

2016. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!