Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tortenik egy birosagi...

Hogy tortenik egy birosagi targyalas?

Figyelt kérdés

Talalkoznom kell a sertettel,akit nem sertettem meg?

En vagyok a vadlott jelen esetben,egy netrol megismert ember feljelentett zaklatas vadjaval,mindekozben nem zaklattam, ez olyan ez a szemely hogy se facen, se eloben nem lattam rola sem egy kepet sem mast.

Tehat 3 evig ugy leveleztem vele,mert neki nem voltak baratai, hogy nem lattam rola. Soha,nem voltam ebben a helyzetben torvemytisztelo allampolgar vagyok. De o latott rolam kepeket, es amikor elmentem volna megnezni hol lakik,allitolag az utcaban latott engem,es feljelntett zaklatas miatt. A szemellyel nem folytattam erkolcsi hatalyokat atlepo kommunikaciot, nem fenyegettem, nem volt semmi, megszakadt a kapcsolat,mert o nem akart kepet kuldeni es talalkozni. Feljelntett,

Beteg az ilyen no,mindenki nekem ad igazat.

Es szeretnek kerni karteritest,amiert engem a rendorsegen rabositottak, keptelen vagyok feldolgozni, hogy buncselekmeny hianyaban, bunugyi nyilvantartasba tettek,illetve lesz birosagi targyalas.

Talalkozok a sertettel ?

Apukam szerint ezt jo lett volna egy kave mellett megbeszelnu a kozossegi oldalon keletkezett problemakat, dehat az elmult 5 ev soran egyetlenegy talira sem kerult sor, en annyit sem tudok rola milyen szinu a haja,tehat brutal ez az egesz ugy. Es ez mar atmegy nevetsegesse csak sajnos nem vok az a fajta aki tur,es miert en lettem a kivalasztott?

Miert nem azokat jelentgeti fel, akik erkolcsi dolgokat atlepik, es csak arra kell nekik a lany. Onbecsulesem erkolcsom romlott eletem vegeig hordozni fogom ezt a traumat.:(

25/f


2018. jún. 4. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"szeretnek kerni karteritest,amiert engem a rendorsegen rabositottak"


ezt a kamu dumát találj ki valami jobbat...

2018. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondaható hogy a magyar jogban mindig annak kell bizonyítania állítása valóságtartalmát, akinek érdekében áll, hogy a bíróság azt elfogadja. Magyarul ha ő jelentett fel akkor neki kell bizonyítania, hogy valóban zaklattad. Mivel próbálja ezt megtenni, milyen bizonyítékokat sorakoztatott fel?


Igen, a tárgyaláson fogtok találkozni.

2018. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az nincs bizonyiteka 99 szazelkban en fogom megnyerni a targyalast,de kerhetek penzbeli karteritest?
2018. jún. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!