Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valamelyik házban már vagy...

Valamelyik házban már vagy egy órája olyan hanggal hallgatnak zenét, hogy az hihetetlen! N csak én, de már a 4 hónapos kisbaba is felébredt rá nálunk! Rájuk hívhatom a rendőrséget csendes borításért?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt mellettem meg az egyetem, eggyel feljebb egy főiskola + a strandja, innen-onnan is 1 órája bömböl a zene, 1:18 van, némelyik embernek a fejét kéne a betonba beleverni.
2018. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rájuk !
2018. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megvolt, elnémultak egy bő 20 percre majd kezdődött előről. Megint rájuk hívtam erre "Volt már kint kolléga igaz?"

Mondom igaz.

Erre megszólal nekem "Akkor ennyi, ablak ajtó bezár es fuldugo".

Mondom egy nevet kerhetek?

Elmondja a nevét és utána kérdezi hogy miért kérdeztem , annyit mondtam neki hogy "Ja csak a feljelentés gyanánt, semmi komoly".. hogy lehet ennyire szánalmas még a rendőrség is?

2018. jún. 10. 01:45
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
A sintérista rendőrség, amit Magyarország legnagyobb bűnözője vezet? Szerinted?
2018. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
A rendőrség nem foglalkozik semmi olyannal, amiből nem lehet pénzt behajtani. Ráadásul itt cigányokról van szó, őket pedig felsőbb utasításra békén hagyják, bármit csinálnak.
2018. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!