Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ellenoldali ügyvédet én...

Az ellenoldali ügyvédet én mint egyszerű állampolgár, nem jogi személy be tudom panaszolni az ügyvédi kamaránál?

Figyelt kérdés
Félrevezetett,igérgetett közvetve ezzel anyagi kárt is okozott nekem
2018. jún. 20. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Te most ez ellenfél ügyvédjére alapoztad a dolgaidat??? :O Miért nem a sajátodéra?
2018. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kötöttél az ellenérdekű féllel egy megállapodást az ügyvédjén keresztül, ami az ügyvéd hibájából meghiúsult?

Mert ha ez történt és bizonyítani is tudod, akkor élhetsz panasszal.

2018. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tudom, hogy ez a te szempontodból most nem jelentős, de nem kötekedésből írom, csak a pontosságért. :)


Te mint ember természetes személy vagy, a jogi személy pedig az, amit a jog annak nyilvánít, pl. a gazdasági társaság, az egyesület, az állam stb.


(Bocsi az off topicért.)

2018. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értelme akkor van, ha bizonyítani tudod, hogy jogot, vagy etikai szabályt sértett.
2021. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!