Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Küzdősportban halálos sérülés...

Küzdősportban halálos sérülés okozása bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra ,hogy az egyik fél úgy megüti a másikat ,hogy abba bele az bűncselekmény ,vagy letudják balesetnek?

Illetve van e különbség abban,hogy ha egy célzott ütéstől következik be a halál vagy ha mondjuk egy rosszul sikerült eséstől.



2018. jún. 22. 12:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy ha itt felteszel egy kerdest akkor mar vadaskodnak ,akkor is ha elmeleti.
2018. júl. 5. 12:18
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

Sok itt a beteg ember. Vádaskodnak kötekednek vagy a legjobb, én szoktam így válaszolni hogy egyes szám első személyben írok s akkor meg kitalálják, hogy én vagyok a kérdező másodregisztrációval.

Szóval azt hinnénk, a hülyeségnek van határa de itt újra és újra kiderül, hogy nincs.

De sajnos a kérdésre én se tudok válaszolni, én azt tippelem, amit egyesek írtak, hogy a szabályok betartása esetén baleset. Olyasmi mint amikor a gyalogos átszalad a piroson s elütjük.


Ugyanakkor azt hozzátenném, mindenképp vizsgálat van s azt is vizsgálják, nem voltunk e ittasak, esetleg kábítószer hatása alatt. Ha igen, akkor nem biztos hogy elkönyvelik balesetnek...


Van is egy ilyen film, nem küzdősport ugyan, egy pilóta letesz egy elromlott gépet, de meghal 4 ember s kiderül ittas volt és drogos s emiatt meghurcolják, pedig valójában megmentette a többi ember. talán valaki tudja a címét...

2018. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolso,igy van...

Volt mikor valaki kerdest tett fel egy hiresseggel kapcsolatban es megvadolták hogy o az a hiresseg es azert irta ki a kerdest hogy reklamozza magat...

Latom szepen leertekeltek es az en zoldemmel is 0% :D

2018. júl. 5. 18:23
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez semmi, egyszer valaki megkérdezte ki milyen kaját szeret s volt akinek a kajáját (válaszát) lepontozták...
2018. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem: A nyilatkozat aláírása valóban felmenti a küzdő feleket. Viszont ettől eltekintve a vizsgálati szakaszban gondatlanságból elkövetett emberölés a nyomozat tárgya....
2018. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

és nem tesz jót a karrierjének akkor se ha felmentik végül...


szóval mindenki csak óvatosan öljön meg valakit!:)))

2018. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel abszolút egyetértek. Sem a karriernek, sem a saját lelkiismeretének. A véletlen baleset is gáz, hát még, ha nem véletlen....
2018. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!