Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Termék kicserélését másik...

Termék kicserélését másik márkára kötelező elfogadni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy videokártyáról van szó, Gigabyte GTX1080 G1 gaming. Elromlott, visszavittem, cserélni akarják másik márkára, mert ezt már nem árulják.


A gond az, hogy nekem minden Gigabyte márkájú, a gép oldala teljesen üveg, most ha beleraknék egy MSI márkájút ami piros, teljesen elütne.


Ez most olyan mintha egy lakásban garanciáztatni kellene pl az ajtót, és az eddigi jól összeállított lakberendezés felborulna, mert egy tök más színű lenne.


2018. júl. 25. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az élet nagy gondjai..., de valaki valamiért kiadott 220.000Ft-ot, akkor olyan kell neki, vagy pénz vissza :) A másik meg hogy nem vagyok kőgazdag, mire ezt is megtudtam venni, kellett rá eleget spórolni, gyüjteni.
2018. júl. 25. 11:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező elfogadnod, ha neked nem felel meg másféle.

De ha nem árulják, az azért lehet, mert már nem lehet beszerezni, és akkor valószínűleg más sem fogja árulni. Szóval, valamilyen úgyis kelleni fog neked, akkor meg nem érdemes balhézni.

2018. aug. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs náluk, lehet másnál sincs, így ha pénzed visszakapod, akkor még nem biztos, hogy lesz ilyen kártya.

De cég hozzáállása pozitív, ha megfekszik ez a kártya is tudod, hogy cserélik.

2018. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legalább nézzetek utána pls: [link]
2018. aug. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!