Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csinálnátok, ha tudomást...

Mit csinálnátok, ha tudomást szereznének arról, hogy egy kocsma osztálytársaitokat, vagy más 18 éven aluli ismerősötöket vizipipával és tömény szesszel kiszolgálja (határ nélkül)?

Figyelt kérdés
ÉN TUDOK EGY ILYEN HELYET A NYUGAT DUNÁNTÚLON!
2010. jún. 19. 15:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
névtelen e-mail a fogyasztóvédelemre
2010. jún. 19. 16:50
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó vagy. És ettől neked miért lesz jobb? Én sem szoktam naponta kocsmázni járni, de aki jár, annak egészségére. Ha ő úgy gondolja, hogy neki az kell...majd később saját kárán megtanulja, hogy nem annyira jó az.
2010. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Felháborodnék, és a bajszom alatt mormogva felhívnám a hírtv, az tv, az echo, és a rádiók betelefonálós műsorát, majd hazamennék, és töménnyel merev részegre innám magam.
2010. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én több ilyen helyet is tudok a Nyugat-Dunántúlon :o ....és sztem máshol is így van, csak arról nem tudok....egyébként meg nem nagyon érdekelne, de amúgy a vízipipával mi a baj, ha nem dohányt tesz bele mondjuk, hanem azt a gyümölcs izét, az nem káros....

De menj csak és jelentsd föl nagy álszenten az egész társaságot, remélem jobban érzed magad utána....

2010. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
De erre te most jöttél rá? Minden kocsma és kisebb bolt kiszolgál bárkit cigivel és piával is. Te eddig hol éltél?
2010. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
úgy ahogy van leszarnám
2010. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért fáj ez neked? Ha ott nem adnak majd nekik, mennek máshova. Nincsenek barátaid, mi? Szerezz be egy hörcsögöt!
2010. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

semmit nem tudnák csinálni és inkább én is oda járnák xd

de tényleg

2010. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

semmit

nekem unokatesóék nyitottak egy kocsma-szerű helyet, megkérdeztem hátha kiszolgál, de mondta h nem, mert ellenőrzik őket

2010. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Sz@rd már le, azért, mert téged nem hívnak, nem kell pattogni... Mindenhol így van...
2010. jún. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!