Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » És adtak neki engedélyt a...

És adtak neki engedélyt a drón reptetésére? Reggeli után betelefonált, hova is? És rögtön megadták neki?

Figyelt kérdés
[link]

#törvény #Budapest #drón #önkormáényzat
2018. júl. 30. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóvanazúgy...
2018. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az egész drón szabály arra van, hogy távol tartsák magukat. Ugye nem tudom milyen kormányhoz közeli fontosabb épületet kameráztak le drónnal, ezért lett bevezetve, hogy ráfogják valakai kibérelte már a légteret, más meg nem használhat ott. Persze egyből olyanok mögé bűjtatják, hogy túl sok balasetveszély lett a repülőknél, sok volt a kukkoló gyerek, stb, de az egész csak erről szól.
2018. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most miről beszélsz? egy szavadat sem értem. Ha jól tudom jelenleg hatályos jogszabály szerint egy ilyen magasra reptetett drónra a híd fölötti helyszínen engedélyt, sőt engedélyeket kell kérni különböző hatóságoktól és be is kell jelenteni. Rosszul tudom?
2018. júl. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!