Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a munkahelyemen nincs...

Ha a munkahelyemen nincs klíma, kinél tudom bejelenteni?

Figyelt kérdés
meleg, bódé, 35 fok

2018. júl. 30. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
nem kötelező a légkondicionálás
2018. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy bódéban ülünk kint, bent van a szerverszoba, ami ontja a meleget, klíma volt, csak bedöglött. Alapból van 35 fok a bódéban. Így lehet szerinted normálisan dolgozni?
2018. júl. 30. 14:45
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

a fönöködnek jelezd

hogy csínáltassa meg, vagy űljön be melléd ő is pár órára

mást nem tehetsz

max felmondasz

2018. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hülyeséget beszélsz. Előrírja a Munka Törvénye ezt. A kérdés nem ez. Hanem az, hogy kinek lehet vajon jeleteni.
2018. júl. 30. 14:48
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

háááát nem tudom


szerinted a kazángépész aki a ház méretű kazánok mellett dolgozik hogy bírja?

izzad azt kész.

de ha te ennyire vágod a jogszabályokat akkor hogy van az hogy mindet tudsza témában csak azt nem hol jelentsd?

az aszfaltozó melós hol jelentse hogy 60 fok van kátrányos kocsi mögött ahonan talicskával kell hordja a forró asztfaltot?

2018. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
24 órában dolgozom, a kazános 8 órában, és törvény szerint neki is jár óránként pihenő, nekünk nem.
2018. júl. 30. 14:56
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a munkavédelmi felügyelőségen:

[link]


(csak zárójel, szerintem ebből nem tudsz jól kijönni. Ha vizsgálat lesz és elmarasztalják a céget akkor azért rúgnak ki, ha nem marasztalják el akkor meg azért. Ha klímát akarsz akkor a főnökkel beszéld meg. Ha nem hajlik rá akkor keress másik helyet.)

2018. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget utolsó!
2018. júl. 30. 14:59
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted fog valakit érdekelni ebben az országban?
2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze, most sokan nyafogós rib.ncnak gondolhatnak, de azért 24 órát ülni egy "bódéban" úgy, hogy egész nap süt rá a nap, neked hosszú nadrágot és műszálas pólót viselni közben nem kellemes úgy, hogy a szerverszoba ontja a meleget, 50 fokot mértünk ott legutóbb, és kötelezően nyitva kell lennie az ajtónak. Nem tudom, hogy kit fog érdekelni, de hozzáteszem, hogy ezért nem halad semerre ez az ország, mert mindenki úgy van mindennel, hogy "úgyse tehetek semmit, beletörődök".
2018. júl. 30. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!