Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ott is érvényes az elállási...

Ott is érvényes az elállási jog, ahol nincs feltüntetve?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy szemüveget egy optikából, de nem vált be. Szétnéztem a honlapjukon, ÁSZF-nek nyoma sincs. Ilyen esetekben is érvényes az elállási jog? Mivel nem kis pénzt fizettem a szemüvegért, szeretném visszakapni. Vagy fújhatom az egészet?

2018. júl. 31. 10:07
1 2
 11/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha valóban nem azt kaptad, amit kértél (nem Bluecontrol a lencse, nincs rajta a réteg), akkor van jogod a reklamációra. Ha valóban azt a lencsét kaptad, amit kértél, de neked mégsem tetszik, akkor viszont nincs elállási jogod (sem aznap, sem 3 napon, sem 14 napon belül).

Ki mondta, hogy a Bluecontroltól nem fog begyulladni a szemed? Mert a "kevésbé terheli" az nem ugyanaz.

2018. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen jogod, hibás teljesítést meg neked kellmigazolnod
2018. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!