Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Levelet írtam egy ügyvédnek,...

Levelet írtam egy ügyvédnek, de már megbántam!?

Figyelt kérdés
Jött egy e-mail ( ezt szerintem nem ő írta) amiben az áll, hogy szabadságon van és nem tud most válaszolni ajánlott egy másik ügyvédet ha nagyon fontos. A baj az, hogy volt ott egy számlaszám is tehát most fizetnem kellene? Nagyon félek, anyukámnak nem merem elmondani.Már megbántam, hogy írtam nincs pénzem mert még nem dolgozom, most mit csináljak? 21/L

2018. aug. 6. 00:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%

Sokan visszaelnek az ugyvedi tevekenysegukkel,tul sok penzt kovetelnenek/kovetelnek,nem kepviselik megfeleloen az ugyfeluket,az irasos tajekoztatasert,amit irtal penzt akarna felszamolni..Mit gondolnak magukrol akik ilyenek?

Ha a torvenyt emlited neki,akkor azert fogja visszahuzni az agarat,mert tudja hogy tudod a torvenyt es nem vaghat at.

2018. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Engem nem tud átvágni.
2018. aug. 21. 10:00
 23/23 anonim ***** válasza:
Legyen ugy.
2018. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!