Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes fellebbeznem? Mit és...

Érdemes fellebbeznem? Mit és hogyan kell beleirni? Gyermekelhelyezes!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehetséges nem a megfelelő helyre irom a kerdesemet, de azért remélem tudtok nekem infoval segíteni.

Egyedül nevelem a lányomat, a fiaimat (előző kapcsolatbol) a masik felnel helyeztek el.

Kethetente penteken es szombaton az o falujukban 4orat latogathatnam a gyerekeket, de... Es itt a baj!

1. A gyerekek haza szeretnenek jonni hozzam, velem elni viszont a masik fel anyagi es lakashelyzete sokkal jobb mint az enyem, ez az egyik fo oka hogy nem johettek haza hozzam, nem lakhatnak velunk.

Emellett a munkahelyem a lanyom miatt jo mert hetkoznap dolgozom 8 oraban csak 1 szakban délelőtt, de delutan mikor munkaba vegzek mar rohannom kell haza mert a kislany is jon igy munka utan nem tudok elmenni a gyerekekhez mert a kislanyt se tudom egyedul hagyni. szombaton meg eselytelen elmenni a fiuk falujaba ahol laknak mert annyira rossz nalunk a kozlekedes hogy még kimozdulni is nehéz innen hetvegen. Bevasarolni is legkesobb penteki napon szoktam hetvegere.

Amig elhozhattam oket 2 hetente hegvegere akkor is csak ugy tudtam megoldani hogy penteken elhoztam en, vasarnap a masik fel jött értük autoval mert nem tudtam volna visszavinni oket semmivel.

Igy nem tudom latogatni se a gyerekeimet :(

Az iteletre még 10 napom van fellebezni de nem tudom erdemes e vagy egyaltalan mit irjak bele?


2018. aug. 8. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Sürgősen keress egy jó családjogi ügyvédet!

Önkormányzatoknál, bíróságokon működik ingyenes jogsegélyszolgálat.

Esetleg kérd a gyámhatóság segítségét!

Itt senki nem ügyvéd, én arra amit itt mondanak nem alapoznék egy fellebbezést.

2018. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fellebbezés ingyenes, tehát természetesen érdemes meglépni. A bíró ilyen esetekben saját belátása szerint dönt és mérlegel. Tehát mindegyik bíró más és mást tart fontosnak. Lehet ,hogy a következő bíró fontosabbnak fogja tartani a gyermekeid kívánságát és nem az anyagi hátteret fogja előnyben részesíteni.
2018. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor a gyermekeid akaratára hivatkozni. + Érvelni amellett ,hogy te is tudod biztosítani a szükséges anyagi ellátást.
2018. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt a csökkentett láthatásnak
2018. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!