Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a banki átutalásnál megjegy...

Ha a banki átutalásnál megjegyzés rovatba ilyesmit írok, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tartozom egy nőnek, aki elég bunkó velem az utóbbi időben. Most készülök neki megadni az összeget, és gondoltam, visszaszívatom kicsit, hogy a megjegyzés rovatba odaíratom, hogy "Szexuális szolgáltatás díja".


Feljelenthet ezért?


2018. aug. 18. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit visszavehetnel az arcbol, ha mar te tartozol neki... Nem fog feljelenteni, de ne vard hogy megdicser. Majd szol apunak-anyunak, hogy beszeljenek a kis bunkoval (veled).
2018. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Inkabb azt iratsd be kozlemenynek,aminek a dijat utalod el vagy fizeted be neki. Pl. Szekek dija..
2018. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet belőle nem kis baj. De ha szereted a zsíros becsületsértési pereket és jó sokat perkálni, akkor végül is még élvezni is fogod.
2018. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem vicces. Ugyan mibaja lehetne ebből a kérdezőnek!!
2018. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Kerdezo csak egy egyszeru proli, aki tartozik, de meg neki all feljebb. Remelem hiteled is van es ha jonnek a behajtok, azoknak is ezt mondod majd. Ja, ahhoz nem lesz batorsagod.
2018. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Vigyázz, ha másért tartozol, akkor tudja azt mondani, hogy azt még nem fizetted ki. :D
2018. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a tartozás miatt vagyok rá pipa, és nem azért szólogat be sem. Egyszerűen egy retkes ribi, akinek véletlen tartozok is. A kettő nem függ össze.
2018. aug. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!