Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Titeket hogyan...

Hölgyek! Titeket hogyan érint, ha jól hallhatóan, egy férfi megjegyzést tesz rátok, hogy gold digger?

Figyelt kérdés
Elsősorban a "jól kinéző" hölgyek véleménye érdekel, és ha sértőnek érzitek, ezt hogyan közlitek a fent említett férfivel?

2018. aug. 8. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert mi ferfiak mar elhajtottunk a ferrarinkkal, amikor kiosztottuk a gold diggert.
2018. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered azt az "egy férfi"-t?
2018. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Fiúként mondom, hogy ez nagyon ritka és általában jogosan mondjuk.
2018. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Engem is szoktak néha b*szogatni, de leginkább csak csendben lenéznek. Nem tud érdekelni, nevetni kell.
2018. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem igazán tudom elképzelni, hogy ki és miért mondana nekem ilyet, mert nem vagyok aranyásó. Jól nézek ki, sportos vagyok és csinosan öltözködöm, ha ebből valaki arra jutna, hogy gold digger vagyok, az elég vicces lenne, tekintve, hogy a saját keresetmből vásárolok magamnak a kondibérlettől kezdve az utolsó krémig, blúzig stb. mindent.
2018. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamban röhögnék egy jót, utána pedig nem foglalkoznék többet az adott férfival. Mindenért, amim van, magam dolgoztam meg, az összes páromnál sokkal jobban kerestem, ambíciózus és független típus vagyok, szóval elég nevetségesnek hatna ez a vád. Az olyan alakokat pedig nagy ívben kerülöm, akik ilyen passzív-agresszív megjegyzésekhez folyamodnak ahelyett, hogy a véleményüket nyíltan az arcomba mondanák.
2018. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már mondták azt, hogy pezsgőt csak a k... isznak. A srác mindenképpen belém akart kötni, részeg volt. A vicc az, hogy akkor még szűz voltam. Mondtam neki, hogy akkor ő minek számít a koktél alapján - azt ivott. Elvörösödött. Szánalmas.
2018. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni a helyzetet, mert nem járok "ölgyező és goddigerező" alakok társaságába.


Mindenki bunkósága az ő baja, nekem azzal nincs dolgom. A levegőbe köp és alááll, ennyinek tudom be.


Mert, mint tudjuk a KFT óta:

"Az a baj, hogy a npk vagy csúnyák,

vagy szépek és buták.

De ha szépek és okosak is egyben,

nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt? Ki érti ezt ?

Én nem!"


Más szavakkal: mindig azt a nőt kvázzák egy értelmi szint alatt, aki kéne, de észre sem vesz :)

2018. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondok rá semmit, csak vetek rá egy hosszabb pillantást a csúnyábbik-lenéző fajtából.
2018. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel senkinek nincs oka rá, hogy ilyen kifejezéssel illessen, ezért csak kiröhögném.
2018. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!