Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi járna azért, hogy arcon...

Mi járna azért, hogy arcon lőnék valakit gázpisztollyal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy összeveszek valakivel a suliban és nekem jön, én meg előveszem a gázpisztolyt és párszor arcon lövöm azzal? Természetesen engedéllyel rendelkezek.

2018. szept. 9. 01:16
1 2
 11/15 Csiß ***** válasza:
100%
Majd olvasgasd a BTK 325 paragrafusát..Ezeket (lőszer,lőfegyver) engedély nélkül birtokolni bűncselekmény.
2018. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Csiß ***** válasza:
100%
Közben nagyon eltértünk a tárgytól :) Ha valakit arcon lősz,akkor az összes bulvárlap lehozza,hogy fegyveres lövöldözött XYZ iskolában,a rendőrség lefoglalja a pisztolyodat és jól meghurcolnak, majd elítélnek felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt.A tapasztalatok azt mutatják,hogy sajnos még akkor is ez van,ha jogos önvédelemből követted el.Ha az iskola házirendje tiltja az ilyen eszközök bevitelét,akkor még ki is b*sznak az iskolából.
2018. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A gázpisztoly önvédelemre alkalmatlan,a kérdés is felesleges.
2018. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Csiß ***** válasza:
52%

"A gázpisztoly önvédelemre alkalmatlan"


Nekem is ez a véleményem

2018. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó két kételkedő vállaltok egy egy tesztet vegyesen 1-1 CS - PV töltettel 2 méterről ?
2018. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!