Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetemről milyen úton-módon...

Egyetemről milyen úton-módon juthat ki bármi az órarendemmel és a jegyeimmel kapcsolatban? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki az első 2 évben a nyomomban volt, mint egy kiskutya. Megtalált a vonaton, suliban, városban, bárhol. Nekem meg nem volt szívem elhajtani, meg legalább én sem unatkoztam. Utólag derült ki, hogy amit beszéltünk, azt aljas módon továbbadta mindenkinek.


Ő azóta végzett, mert elóbb kezdte. De az iskolatitkárral azóta is jóban van, aki szolgáltatja neki az infokat az órarendemmel és a vizsgáimmal kapcsolatban... A kis k.r.va meg, itt a faluban telepetykál, anyukámhoz is visszajutott, aki természetesen tudott a dolgokról, de ő is elképedt teljesen, higy ilyen hogyan történhet meg... Egy iskolai rendezvényen meg azzal poénkodott, hogy én tavaszi félévben veszem fel a németet, mert az őszi, meg "a marha pénteken is iskolába jár". Óraütközés miatt voltam kénytelen.


Ekkor nagyon mérges voltam, de nem akartam belőle nagy ügyet, szóltam négyszemközt neki, hogy vagy befejezi, vagy bemegyek a rendőrségre, a következőnél.


Most alig kezdődött el a félév, de kint van az órarendem és az is, hogy milyen tárgyakat vettem fel. De bizonyítani nem tudom, mert a szóbeszédet nem lehet. Senkinek nem beszéltem róla, anyukámon kivül, nem onnan az info.


Teljesen úgy érzem, hogy óvodába járok. A kisk.r.va is elvégezte az iskolát, mit ólálkodik akörül... Arról nem beszélve, hogy azóta meg sem ismer, mondjuk nem tragédia, én örülök neki legjobban.


Semmi bizonyítékom nincs, a pletyka nem elég, de iskola titkárunk mással is ezt csinálja. Szülőknek is szolgáltat ki adatokat a "gyerekkel" kapcsolatban.


2018. szept. 17. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért ilyen makacs igyekezet mögött két dolog áll. 1. betegség, 2. érdek és haszon.

A dolog akkor marad abba, ha a másodikat megszünteted. Az elsőt nehezebb, de ha tényleg erről lenne szó, az már elég súlyos eset. Szóval a második. További lehetőség értelmetlen és haszontalan.

2018. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt elmagyaráznád, mert nem értem?


Szimplán utálnak a csajjal együtt.

2018. szept. 17. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mi is a problémád?

Hol van kint az órarended és kit érdekel, hogy mi van az órarendedben?

Az a gondod, hogy a nyomodban járt egy lány vagy az, hogy most már nem jár, hiszen ezt írod "Arról nem beszélve, hogy azóta meg sem ismer, "?

Miért zavar az, hogy más tudja mikor vizsgázol és miből?

Nem gondolod hogy igen aljas megnyilvánulás a részedről, hogy először kihasználtad: "Nekem meg nem volt szívem elhajtani, meg legalább én sem unatkoztam. ", most meg így beszélsz róla "A kisk.r.va "

Talán csak elege lett belőled, rájött milyen vagy valójában és azt kapod tőle amit megérdemelsz.

2018. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, hogy engem szidtál????


1.Azért zavar, hogy kint van, mert törvényellenes, azt se szabad kiadni a kedves titkárnak, hogy egyáltqlán odajárok. 2. Nem tartozik másra


Egyébként pont, hogy ő volt kétszínű, hogy 2 teljes évig jófej voltam vele, beszélgettem, erre végig kétszínű volt és elárult. A szemembe jópofizott és olxan dolgok jutottak vissza hozzám...

2018. szept. 17. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

most őszintén miért nem sz.arod le?


Engem aztán totál nem érdekelne ha tudnák mikor miből megyek mikor és mit vettem fel....most komolyan ne problémázz a semmin!

2018. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!