Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kis embereknek miért illegál...

A kis embereknek miért illegálisak a jó dolgok?

Figyelt kérdés
ha egy kicsi kábítószert fogyaszt az illegális , kocsi tuning illegális , gyilkolás illegális . Miért van az , hogy amit a kis ember csinál az mind illegális ?

2018. szept. 18. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert rendszabályozni kell a biodroidokat, különben még elkanászodnak itt nekünk.
2018. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kábszer és a gyilkolás miért jó dolog?
2018. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tgt ***** válasza:
98%
Szegény kis embert már gyilkolni sem engedik. Micsoda világ ez.
2018. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit túlzásba vittem a dolgot a gyilkossággal , de ha az ember elszív egy kis fűves cigit akkor már fél börtön vagy egy jó nagy büntetést kap (nem magamról beszéltem)
2018. szept. 18. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem, egyáltalán nem így van. Elterelésre küldenek.
2018. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 árokpart ***** válasza:
97%
Magyarországon soha nem büntették és ma sem büntetik a füves cigi fogyasztóit, hanem ha többszöri esetben rajtakapják őket akkor elterelő terápiára kötelezik őket. A terápia után a terápiai részvételi papaírt be kell vinni bemutatni a rendőrségen, hogy valóban részt vett e ezeken a felvilágosító előadásokon. A gyilkosságot minden államban büntetik, a legtöbb helyen igen még az irigyelt fejlett országokban is jobban büntetik mint nálunk.
2018. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat .


ha az ember termel egy csomó pénzt a kö..ög államnak vagy a főnőkének és elakar lazulni akkor nyugodtan szívjon el egy ilyen cigit engem nem zavar . De szerintem azért illegális a fű meg a társai mert nem adóznak a kormánynak :D

2018. szept. 18. 11:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár azért börtön, mert kipróbálsz vagy néha fogyasztasz kábítószert. Még akinél nagyobb mennyiség van, az is a függőségre hivatkozik és elterelésre mennek, nem kapnak letöltendőt.

A tunning nem illegális, csak vannak szabályai.

A gyilkosságot meg még jó, hogy büntetik.

2018. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tgt ***** válasza:
30%
6-os: Ha füvezésen kapnak, a rendőr bevisz az őrszobára, kihallgatnak, rabosítanak, vizeletmintát vesznek tőled, órákon keresztül ott tartanak. Aztán házkutatás következik, jó esetben csak diszkréten körülnéznek, rossz esetben szétszedik a lakást. Ha nem találnak túl nagy mennyiségű füvet nálad, felajánlják, hogy elmehetsz elterelésre, és ha azt egy éven belül elvégzed, megszüntetik az ügyet. Ha nagyobb mennyiségű füvet találnak nálad, akkor nem jár az elterelés, rögtön megy az ügyed az ügyészségre, onnan meg a bíróságra. Akkor is bíróság elé állhatsz, ha valamiért nem végzed el az elterelést. Erre azt mondani, hogy Magyarországon nem büntetik a füves cigi fogyasztóit, az bizony tévedés.
2018. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9: Ez nem igaz. Nagyobb mennyiségnél is elterelés szokott lenni szinte mindig. Olyan helyen dolgozom, úgyhogy tudom. Egy csomóan jönnek hozzánk, senki sem kap letöltendőt.


Egyébként meg a kérdésen is lehet vitatkozni. Miért lennének jók a drogok?

2018. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!