Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezesi pernel...

Gyermekelhelyezesi pernel lehetseges ha az egyiket "elveszitem"a masikat attol még én "nyerem"? Vagy a masik perben figyelembe veszik a masik parhuzamban született döntést és az alapjan dontenek? Az egyikben felperes vagyok, a masikban alperes.

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Testvéreket nem nagyon szoktak szétválasztani.
2018. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy KÉT gyerekelhelyezési perben vagy résztvevö?


Ha ugyanazokról a gyerekekröl van szó, akkor csak az egyik perben döntenek róluk, ha két különbözö családról van szó, akkor meg semmi köze a két témának egymáshoz.

2018. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazok a gyerekeknem egz per vab hanem 2
2018. szept. 20. 13:00
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ugyanazok a gyerekek, nem egy per van hanem 2.

Bocsi,az előzőben felreirt a telefonom, atvaltott angol nyelvre miközben küldtem a valaszt.

2018. szept. 20. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint két kapcsolatban vannak gyerekek?

A kettö egymástól függetlenül zajlik akkor, és léynegtelen, hogy a másik perben milyen döntés keletkezik.

2018. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Akkor ha jol ertem ha az egyikben ugy dontottek a masik szulovel lesz a gyerek a masik perben a masik gyerek elhelyezeset nem alapozhatjak a masik per vegeredmenyere?

2018. szept. 21. 12:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert minden esetben az adott kapcsolaton belül vizsgálják, hogy a gyereknek melyik szülönél van jobb helye.

Például, ha az egyik kapcsoaltban eddig a gyereket föleg az exed látta el, a másikban meg te, akkor jó esetben a gyerek marad azzal, akivel eddig is többet volt.

2018. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pető László1 ***** válasza:
Az anyuka elvitte a kisebbik gyermeket, a lányunkat elhagyta, többször bántalmazta a lányunkat, hónapokig nem engedte a gyermekeket találkozni egymással (jogellenes állapotot hozott létre) Feketén fehéren leírták, hogy veszélyezteti a lányunkat. Az igazságügyi szakértő azt javasolta, hogy járjon pszichológushoz tekintettel gyermeknevelési képességei gyengék megfelelő nevelési készségei kialakulhassanak! A gyermekekhez való ragaszkodása is eltérő. A gyermekek egymáshoz való ragaszkodása a szülőkhöz való ragaszkodást is felülmúlja! Elsőfok Dr Kulcsár Zita szerint egy anya nem követhet el olyat amiért felelősségre kellene vonni!!! A másodfok természetesen a két gyermek együtt, mind két gyermek kiegyensúlyozott és maximális teljesítményeket nyújtott fél évig amikor jött a kúria és Dr Makai Katalin szerint nem akkora gond a gyerekeknek ha külön élnek! Most mind a két gyermek járhat pszichológushoz A fiú az anyuka nevelésében rendszeresen bekakil(gyámügyi jegyzőkönyvben anyuka is elismeri) 11-éves a 12-éves kislány nem érti az anyja őt miért nem szereti időnként öngyilkosságról beszél amióta a kúria újra elválasztotta a testvéreket! A döntésüket alátámasztó indoklás fehéren- feketén egy szó nincs aminek bármilyen tényhez, vagy valósághoz köze lenne! Bántalmazó szülőnél helyeztek el gyermeket!!! Ennyire dilettáns- vagy van az a pénz amiért! A bírói függetlenség azt jelenti ez esetben a tényektől függetlenül!
2018. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap jott a level amelyben meg a szakerto szerint sem kifogasolhato hogy figyelembeveszik a 2 per anyagait,a vegzest a masik perbol hiaba ''ket kulon csaladrol'' van szo.

A bironk az utobbi idoben tobb targyalast is d.u.ra irt ki,amire el is mondtam ott a legutobbi targyalason is ami napkozben volt,nem tudok megjelenni. A velem elo gyermekem meg nem akkora hogy delutantol estig magara hagyhassam,magammal vinni nem lehet mert a varoba sem johet meg be.segitsegem pedig nincs akire bizhatnam :(

a bironk szerint ez csak kifogas,pedig az anyagaim ismeretebol is tudja hogy nincs,nem el mar senkim.

2018. nov. 16. 07:59
 10/11 A kérdező kommentje:
most nyilatkoznom kellene erre a levelre,de nem tudom mit irhatnek,hisz eddig sem vettek figyelembe semmit amit elmondtam,papirokkal tudtam igazolni a szavam megsem tortenik semmi mig a masik szulo barmit mond,amit nem tud bizonyitani semmivel az akkor is ugy van...
2018. nov. 16. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!