Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik, ha a házon levő,...

Mi történik, ha a házon levő, közterületre irányuló, nem bekötött, álkamerának használt igazi kamerát mégis bekötik egyszercsak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor igazi,mukodo kamera lesz.

Egyebkent ha nincs bekotve akkor is szamithatsz arra ,hogy valakit zavarni fog es rendort hiv,azok pedig ranezhetnek,hogy tenyleg nincs e bekotve.

Ha bekotod akkor nem nezhet utcara (kozteruletre) vagy mas hazara/telkere. A sajat hazad/telked vedelmere van,azt figyelheted vele.

2018. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából semmi, ha csak nem webkamera. Te azt mondod be van kötve, én meg azt, hogy nincs. Kész. Ezért nem fognak házkutatást tartani, mehetsz akárhová. De miért zavar, ha közterületre irányul?
2018. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Társasházról van szó, és a rablások miatt pont (talán) jó lenne, ha bekötnék.
2018. szept. 26. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 - Hazkutatast nem tartanak ,de ha valaki bejelenti ,hogy a kamera rossz helyre nez ,akkor a rendorseg felszolithat ,hogy kezdj vele valamit.
2018. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem. Tudod a többségnek épp a kamera meglétével és a működésével van a baja, nem az ellenkezőjével. Annak a lakásnak a tulajával kellene beszélni, amelynek a falán van. Esetleg megoldhatnátok közösben, a többi lakóval. Önkormányzati engedély vagy valami ilyesmi biztos kell, nálunk pont a polghiv üzemeltet kmerákat, volt, hogy hasznosnak bizonyultak.
2018. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!