Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A barátaimmal ( énis, ők is...

A barátaimmal ( énis, ők is 17 évesek) össze balhéztunk egy 23 éves kocsma biztonságiőrével, éa a rendőrök szerint minket jelenthetnek fel csoportos garázdaságért. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap éjjel egy kocsmában voltunk több barátommal is. Gyakrabban is szoktunk oda járni és mindig szoktunk ki be járkálni mert ez közvetlen egy park nellett található...Tegnap éjjel ki mentem 3-4 barátommal a kocsmából dohányozni (több barátom bent maradt az italunkkal a helyünkön)mert egyik barátom( hívjuk őt Pistának)rosszul lett. Miközben beszélgettünk Pistával kint egy padon, annyit láttam, hogy az egyik barátomat ( ő legyen Gábor) megüti a biztonságiőr aki kint állt az ajtóban, jön vissza gábor ideges könnybesen, hogy nem engedik be ok nélkül stb...Oda mentem énis Pistával minket se akart beengedni mert “velük vagyunk” (szerintünk Gáborékra gondolhatott) erre mondtuk bent van több ezer értékben italunk de nem érdekelte...Mi továbbra is mondtuk, hogy ez nem így működik, erre Pistának beütött egyett én egyből kérdőre vontam miért üt meg egy kiskorút ( ő 23 éves azthiszem) erre engemis megütött, vissza ütöttem után nyakon fogott és próbált a földre vágni, de gábor segített és levitte a földre a biztonságiőrt utána valahogy szét szedtük őket és alrébb mentünk, csak az volt a baj, hogy én meg is szédültem és Pistának meg nekem rohadtúl fájt az arcunk az ütés miatt...Rendőrt hívtunk, és a biztonságiőr jóba volt a tendőrökkel minket állított be rossznak, hogy megtámadtuk csoportosan... A rendőr is azt mondta **** ki van velünk... A biztonságiőr is azt mondta, hogy megsérült az ütéstől és mentőt hívtak, hogy bevigyenek a kórházba megvizsgálni mindenkit. Ott már együtt beszélgettünk a rendőrrel és a biztonságiőrrel, és a rendőr azt mondta azt mondjuk, hogy mindenki tenyérrel kapta az ütést stb, és azt mondogatta, hogy nagyon nagy bajban lehetünk csoportos garázdaság miatt... a vizsgálatok után kiderült, hogy lehet nekem súlyosabb bajom is vam ami 8 napon túl gyógyul, és holnap megyek vissza korházba kontrollra. Most ha 8bapon túl gyógyúl akkor elméletileg ügy lesz belőle, és mi keveredhetünk emiatt bajba,mikor csak védtük magunkat 17 évesen egy 23 éves ellen. Szóval tényleg megvádolhatnak minket csoportos garázdasággal, és megszívjatjuk? Mert elégge zavar ez minket és nemtudjuk mi tévők legyünk. A válaszokat előre is köszönöm

2018. szept. 30. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a nyomozóhatóság és a bíróság sem hülye, ha ez a történet így, ahogy van nem igaz, csak kíváncsi vagy, hogy ezt be lehet-e adni, és ha ezt adjátok be, akkor mi van, akkor nagyon hamar lebuktok, és hamis vád, stb. miatt rosszabbul jártok, mintha meglapulnátok.
2018. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom miért lettem lepontozva, nekem a haverom elvette poénból a többi haverjával egy csőves dzsekijét.

Mivel ezt erőszakkal tették 4 évet kapott csoportos garázdaság miatt.

2018. okt. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, én is le lettem 50 akárhányra pontozva, aztán a következőbe 100-ra, ez van.

Az egy kicsit egészen másik sztori. Itt nem volt rablás aminek az volt az össz vagyona, amivel az egészségét, életét veszélyeztették (megfagyás). A biztiőrnek volt esélye menekülni, a hajléktalannak nem.

2018. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!