Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem fizeti rendesen a gyerekta...

Nem fizeti rendesen a gyerektartast?

Figyelt kérdés

Szeretnem megkerdezni hogy ennek a helyzetnek milyen jogi kovetkezmenyek vannak.

Adott egy edesapa es harom gyerek

Szulok szetmentek . Az apa nem fizet gyerektartas ezert a felhalmozodott osszegbol elvesziti a lakasat. Utana tovabbra sem fizet gyerektartast ezert az allam fizet a gyerekeknek. Az apanak nincs bejelntett munkahelye illetve lakcime es nincsenek a neven tulajdonok. Mi tortenik ez utan?



2018. okt. 9. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állam megelőlegezi a tartás dijat és majd ha tudja letiltja, behajtja. Más nem történik.
2018. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Látod addig erőlködtél a pénz miatt, míg a gyermekeid az örökségüket elvesztették. Megérte? Neked biztos, hisz a bosszú az nagyon hajt téged. A gyerekeknek már kevésbé.


*Mi tortenik ez utan?


Semmi. Ugyan úgy csak az államtól látsz bármit is.

2018. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért rossz hogy létezik gyerektartás, meg az állam beleszól az emberek magánügyeibe. Anyuci érdekeltté válik a válásban, a gyerekek meg apa nélkül nőnek fel.
2018. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugy ertem ha nincs semmi a neven illetve nincs lakcime hogy tudjak behajtani rajta a tartozast?

Nem nem en vagyok az apa mielott engem kezdenenek el sarozni.

2018. okt. 9. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos így semmit nem lehet tenni. Ezt most csak "poén" szinten említem meg, mert nyilván ebben a helyzetben ez nem lehetséges, de oda kéne apunak adni a három gyereket, te meg nem adnál neki egy fillér gyt-t sem. Nagyon megérdemelné. Bár ezzel sajnos a gyerekekkel szúrnál ki. :( Kitartást kívánok.
2018. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
keress munkát ;)
2018. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondom nem en vagyok az apa!!!! Es koszonom van munkam
2018. okt. 9. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor lesz munkahelye az apának kamatostól behajtják.
2018. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!