Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mit tehetek? Nagyon...

Ilyenkor mit tehetek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Nemrég a jofogáson vettem egy terméket 80ezer forintért elméletileg 1,5 garanciával. A csomag megjött kifizettem (utánvételell) eddig minden rendben... Amikor megnézem a csomag tartalmát láom hogy a garancia nincs benne. Felhívtam és a szokásos "Pedig én beletettem" szöveget kaptam meg a telefonba majd egy "majd otthon megnézem"et is mellé. Elméletileg megtalálta és mellé még egy pótaksit megint felhívtam és azt mondta hogy majd postázza mind a kettőt és küldjem el neki a címet jofogáson. Elküldem, másnap felhívtam és "már feladtam a postán" szöveget kaptam. Ezzel csak egy a baj: a jofogáson nem olvasta el az üzenetet.


14 évesen ilyenkor mit tehetek?



2018. okt. 16. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt javaslom írásban kommunikálj vele a továbbiakban, ami megvan írásban azt lehet bizonyítani, meg a jófogás ügyfélszolgálata is így tud majd neked segíteni, de az hogy nem mutatja olvasottnak lehet hiba vagy bármi. 1-2 napot azért várnék, annyi idő bőven kell egy csomagnak postán, hogy megérkezzen.
2018. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 írta, inkább írásban folytasd.

Ha pl. a gyerekeim elektronikus naplójának az üzeneteit olvastam el a telefonomon, azt is olvasatlanként jelölte meg a rendszer a tanáraik számára, az osztályfőnök is úgy gondolta, hogy a szülők nem olvassák el az üzeneteket, pedig mindet láttuk és reagáltunk is rájuk, szóval imán lehet, hogy csak neked mutatkozik olvasatlannak. Persze lehet, hogy tényleg nem nézte meg.

Ha beszélsz vele akkor kérd el a csomag azonosító számát és itt követheted az útját:

[link]

2018. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!