Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány forintot jelent 1200€?...

Hány forintot jelent 1200€? Nagyon fontos! Csak olyanok válszoljanak akik tudják is!

Figyelt kérdés
Köszönöm
2018. szept. 11. 20:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
13%
360000 kb. napi árfolyamtól függ.
2018. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak poénból kérdezted mert ha nem akkor irány 1. osztály bárhány éves is vagy..
2018. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 grafno ***** válasza:
35%
En adok 400000t erte most kpban....
2018. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Google-t sem ismered? Kb 10 másodperc lett volna megnézni...
2018. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
79%

OFF:

Kedves kérdező!

A szorzás alsós tananyag. Megnézed a napi árfolyamot és beszorzod vele.

Te már bőven benne vagy abban a generációban, akiknek ez egyáltalán nem okozhatna gondot.

De úgy látszik, hogy az elmúlt 8 évben, csak a stadionokra elköltött 360 milliárd Ft, biztosan jó helyre ment és nem lett volna jobb helye az oktatásban vagy az egészségügyben.


ON:


1. Keresés

[link]


2. Információ beszerzése


[link]


- Jelenleg: 334 Ft-nak felel meg 1 €.


3. Szorzás


400.800 Ft

2018. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Én sem tudnám kiszámolni, pedig 20 éves vagyok és érettségim is van, nekem is kell az árfolyam váltó cucc ha épp pénzt veszek le a számlámról. Meg amúgy is ez az oldal a kérdésekről szól. Egyszer én is megkérdeztem itt, hogy a lesz szó hány s betüt tartalmaz, akkor jártam középiskola második osztályba és épp jöttem haza alig volt netem meg nem akartam 130-nál nagyon guglizni és éppen randit szerveztem, kiírtam "A lesz a helyes vagy a lessz?" 1 perc alatt jött a válasz és ennyi, máris helyesen írtam le. Időspórolás ez az oldal, mellesleg jönnek a furcsa clicbait cikkek vajon a lesz vagy a lessz a helyes Mangal Ilona nyelvészprofesszor válasza Tomika123456789-nek" ne bántsátok.
2018. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Navégre! Egy értelmes ember!
2018. szept. 11. 21:16
 8/13 anonim válasza:
75%

Mindenkinek kell a napi árfolyam oldala, hogy tudja, hogyan állunk jelenleg. A lényeg, hogy egy ma 8-os gyereknek már tudnia kéne, hogy beírja a googliba' azt, hogy "euró árfolyam" és nyom egy entert és már ott is van, hogy mennyi az az annyi.

Normál paraszti ésszel meg rájöhetne, hogy ha eddig még nem is kellett neki, hogy beszorozza azt.


Mindez meg alapvetőbb szerintem, mint egy szó helytelen leírása.


Amúgy meg jött értelmes, a kérdésre választ adó válasz.

2018. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De most komolyan! Amit most mondani fogok, tudom nem miattatok van, csak a másik része. Az oszt.társaimmal nem túl jó a viszonyom, az se túl jó, dehát sajna ez van. De az hogy egy ilyen oldalon felteszek egy kérdést és 10-ből 3 tud normálisan válaszolni az szerintem nem túl jó arány.

És hogy aki csak égetni, oltani akar az inkább ne írjon semmit! Mert a piszkálódással már a hócipőm tele van.

2018. szept. 11. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem si esett hó... Első osztályos képes googleba beírni: euro árfolyam, beszorozod 1200-al.... és megkapod a professzori titulust.
2018. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!