Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet meg egy buszsofőr?

Mit tehet meg egy buszsofőr?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés már régóta foglalkoztat,mivel úgy érzem,hogy néhány dolog túlmegy egy bizonyos határon.

3 éve járok ugyanazzal a busszal,és szerencsémre 3 éve egy buszsofőr van,aki minden áldott nap alakít valamit.

Elsősorban az érdekelne,hogy miket tehet meg, illetve,hogy mi ilyenkor a teendő?


1. Rengetegen utazunk a buszon, minden nap nyomor van,és el sem férünk egymás mellett,összeérünk,egy gyufaszálat nem lehetne leejteni köztünk,és erre a problémára az a remek megoldása támadt a drága buszsofőrünknek, hogy mindenkit leszállít a buszról, aztán vissza kell szállnunk, utána pedig hallgathatom,hogy miért késtem az iskolából,és értetlenül néznek rám a tanáraim,amikor bevallom,hogy a leszállítottak minket a buszról,majd újra fel, mert a buszsofőr fejében az a remek matematikai gondolat él, hogy megnő a busz térfogata, ha mindenkit leszállít róla,majd újra fel.


2.Egyszer egy diák szembe mert szállni vele, és megmondta, hogy márpedig ő nem fog leszállni a buszról,mert joga van tömegközlekedésen utazni,és nem szállíthatja le akkor,ha semmivel nem akadályozza,vagy zavarja a buszon utazókat,vagy a közlekedést. Ekkor nagy ordibálások közepette letessékelte a buszról a fiút,és egyszerűen otthagyta egy megállóban,és nem vitte be az iskolába.


3.Egyszer olyan emberbe kötött bele, aki nem hagyta magát,és visszaszólt neki,hogy hagyja őt békén, erre pedig a kedves sofőr úr kiszállt a buszból, RÁNK ZÁRTA AZ AJTÓT, és elsétált a legközelebbi rendőrségre. Itt a problémám annyi volt, hogy bepánikoltam a hatalmas tömegben,bezárt buszban, egy tébolyodott roma csapat mellett, és úgy 7-8 perc múlva fulldokolva nyomakodtam le a buszról,merte egyszerűen nem mertem fent maradni.


3.A harmadik dolog a napokban történt,ekkor határoztam el,hogy a tanácsotokat kérem. Felszálltam a buszra,úgy 5.-6. lehettem,és helyet foglaltam az első szabad helyen, mire a sofőr rám ripakodott, hogy ne üljek oda.

(indokot nem kérdeztem,de később kiderült,hogy a lánya akart oda ülni, aki valahol a sor végén lehetett).

Nem tudtam,hogy a buszon mindenkinek névre szóló helye van,és nem értem,hogy az ő lánya alkalmanként miért nem bír megállni a két szép lábacskáján, úgy,mint a másik 50 ember? Mi van akkor, ha elszakadt a térdemben a szalag, és alig várom,hogy leülhessek, ő pedig egyszerűen elküld onnan?


4.Mai probléma, ismerősöm egybefogta a diákigazolványát a bérletével, és véletlenül a diákját mutatta meg,mire a buszsofőr kinyúlt a fülkéből,és úgy rántotta vissza,mintha egy rongybaba lenne. Miért nem szólt neki?Miért kell kitépni a másik karját?


Köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 16. 19:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
DE MIÉRT IDE ÍROD???? MI EZZEL MIT TUDUNK KEZDENI? HOGY OLDJA MEF EZ A PROBLÉMÁD? Ne legyél ostoba!!!
2018. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!