Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóban léteznek olyan bűnözők...

Valóban léteznek olyan bűnözők, akiket politikusok védenek és ezért bárkivel bármit megcsinálhatnak?

Figyelt kérdés

Ezek ellen tényleg nem jár el sem a rendőrség, sem az ügyészség, annak ellenére, hogy tanukkal, hangfelvétellel, károkozással lehet bizonyitani, hogy az életveszélyes fenyegetést - "majd én elintézlek a kutyáiddal együtt", "az ilyet ki kell irtani" autó többszöri megrongálása, kutya megmérgezése, a család többi tagjának megfélemlitése követte - tanuk előtt?


Vannak fehér foltok, ahol nem érvényesek a magyarországi törvények?


Vannak emberek, akikre nem vonatkoznak a törvények?


Olyan ember, aki az önkormányzat dolgozója egyébként, de az egész város tudja róla, hogy erőszakos bűnöző?



2018. okt. 19. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Valóban léteznek olyan bűnözők, akiket politikusok védenek, de azok leginkább nem ilyen kisstílű dolgot csinálnak, mint a kutya megmérgezése meg visszapillantó tükör letörése, hanem milliárdos üzleteket csinálnak a politikusok védelme alatt.

Vagy maguk lesznek politikusok, pl. lehet tudni, hogy melyik, jelenleg is aktív miniszter volt korábban (meg ki tudja, talán jelenleg is) aktív maffiózó. (Lásd józsefvárosi kínai piac ügye.)

2018. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nehezen hihető ez a mese.
2018. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen. Keress csak rá Pintér Sándor és az olajszőkítés kulcsszavakra.
2018. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 1


Én is azon lepődtem meg, hogy egy korábban börtönt is megjárt és jelentleg is bűnözéssel is foglalkozó ember ilyen hülyeségekkel felhivja magára a figyelmet.


Mégis, nem én vagyok az első és egyetlen, akinek autóját törögeti, kutyáját megmérgezi.


Tekest is leütött már a kapujában, azt is megúszta - mindenki tudja a környéken.


Épp ezért kérdezem, hogy lehet annyira magabiztos egy ilyen féreg, hogy még ezt is meg meri engedni magának?


Ilyen istenség-szerű emberek is léteznek közöttünk?

2018. okt. 24. 00:35
 5/6 A kérdező kommentje:

# 2


Igen, nehezen hihető ez a mese, én sem hittem, mig bele nem kerültem gyanutlanul.


Mit gondolsz, unalmamban találom ki?


Én sem hittem el, amit meséltek, amikor ideköltöztem és szépen sorra mindent végigcsinál rajtam, amiről hat éve meséltek szörnyűlködve az ittlakók.


Az illetőnek cimborája a polgármester, nyiltan hivatali visszaéléseket követnek el az érdekében.


Hihetetlen de igaz.

2018. okt. 24. 00:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Borkai Zsolt
2019. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!