Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a státuszom akkor ha 2...

Mi a státuszom akkor ha 2 hete felmondtak de csak szóban írásban semmi ugyanakkor nem járok be dolgozni mert elvették a belépőkártyámat?

Figyelt kérdés

Mi az én jogállásom jelenleg? Próbaidősként 2 hete felmondtak nekem de csak szóban írásban nem, papírt azóta se láttam.Ugyanakkor a beklépőkártyát le kellett adni akor, így két hete be se járok már nincs jogom belépni se.

Akkor én most felmondás alatt állok vagy nem? Ugyanis a jogász azt mondta (jogiforum.hu) hogy a felmondás akkor él ha írásban közölték. Ha nem közölték akkor nincs felmondás, az hogy bejárok -e vagy nem melózni az nem is lényeges főleg hogy a kártyám elvették így be se járhatok-rajtam kívül álló ok.

Viszont ha nem állok felmondás alatt akkor jár a bér, hiszen vagy felmondtak vagy nem, ha nem akkor jár a bér, és nem mondtak fel mert nincs róla papír.

Akkor ebből a katyvaszból mi lesz a végén?


Az biztos hogy én visszadátumozott felmondólevelet át nem veszek alá nem írok.


2018. nov. 3. 13:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez egy kis hely itt nincs HR osztály itt van a főnök meg van egy savanyú uborka 50-es maca az a "sezmélyzetis" és már vagy 10 mailt írtam válasz semmi és amikor felhívtam a nő válasza a főnök nincs benn (naná... persze) és majd ő intézi.


Ebből azt hiszem OMMF ügy lesz, ha kell nekik a bírság rajtam nem múlik.

2018. nov. 4. 10:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Te lehet hogy be se voltal jelentve, feketen dolgoztal.
2018. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!