Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én már elmultam 18 éves és...

Lorderon kérdése:

Ha én már elmultam 18 éves és anyám meg bírónő és engem elkapnak hogy elszivtam 1 szál füves cigit akkor anyámat kirughatják a biroságról (bövebben a leirásban)?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy anyám bírónő és ő ugy mondta el hogy 18 éves korom alatt ha elkapnak hogy elszivtam 1 szál füves cigit akkor öt egyböl kirugják a bíróságról, de ha el multam 18 akkor is kirugják? vagy akkor már nem mert már nagykoru vagyok? És választhatom még az elterelést? Léci segítsetek

2018. nov. 3. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Jogszerűen nem rúghatják ki, más kérdés, hogy Mo. ma nem jogállam, bármilyen ürügyet kitalálhatnak. Első alkalommal választhatod az elterelést.
2018. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ezt miért nem tőle kérdezed meg?
2018. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Többek között attól függ, hogy megbízható fideszes vagy sem.


De alapvetően semmi kihatása nem lehet rá nézve, legfeljebb ciki a kollégái előtt.

2018. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Van egy egyszerű megoldás a problémádra: Ne szívj füves cigit semmikor!
2018. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A szabad akarat addig terjed, amíg takácszs engedi :D
2018. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5

Mi van???

MEGOLDÁST kínáltam fel a problémájára. Ki enged itt kinek és mit? ha nem tűnt volna fel a füves cigi elszívása nem törvényes és nem is volt az soha.

bajod van a törvényekkel?

Te szegény, nehéz napjaid lehetnek.

2018. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Emiatt nem fogják őt kirúgni, de nagyon kellemetlen helyzetbe hozod, illetve ha idővel börtönbe akarsz jutni, hát az már legyen a te bajod. Neki nem kötelessége, hogy tegyen azért, hogy megúszd!
2018. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget mindenkinek
2018. nov. 4. 17:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom azt hogy én usszam meg, én csak az ö munkáját féltem azért tettem fel a kérdést
2018. nov. 4. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolsz édesanyádra, akkor ne azért ne szívj füves cigit mert azzal ártanál a munkájának (azt is tennéd vele) hanem mert magadnak ártasz vele és ő az anyád, a szivét, lelkét törnéd össze vele.
2018. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!