Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én már elmultam 18 éves és...

Lorderon kérdése:

Ha én már elmultam 18 éves és anyám meg bírónő és engem elkapnak hogy elszivtam 1 szál füves cigit akkor anyámat kirughatják a biroságról (bövebben a leirásban)?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy anyám bírónő és ő ugy mondta el hogy 18 éves korom alatt ha elkapnak hogy elszivtam 1 szál füves cigit akkor öt egyböl kirugják a bíróságról, de ha el multam 18 akkor is kirugják? vagy akkor már nem mert már nagykoru vagyok? És választhatom még az elterelést? Léci segítsetek

2018. nov. 3. 14:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jajh, bocsi, nem rosszból mondom, de amúgy a fű egyáltalán nem káros(persze csak ha mértékkel), több minden betegségre is gyógyít. De amúgy van még az elterelés? Lehetséges?
2018. nov. 5. 20:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Ne rám hallgass ebben a kérdésben hanem hallgasd meg Zacher Gábort a marihuánáról, neki több évtizedes tapasztalata van a szerrel és fogyasztóival mint addiktológus. Nagy szaktekintély és igen jól magyarázza el a dolgokat. Keress rá a neten és hallgasd meg hogyan és miket beszél a könnyű drogokról, közte a füves cigiről is!

Nincs gyógyító hatása és bizony, egyetlen cigi is beindít olyan elváltozásokat az agyban, aminek következményei vannak. Nem olyan, mint a heroin, de attól még nem jó.

2018. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsot. De még mindig nem tudom hogy ez az elterelés még van e egyáltalán.
2018. nov. 6. 18:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Az eltereles a mai napon is meg letezik.

Mint ahogy az is, hogy igen, ha valakirol megtudjak drogozik a gyereke parja akarkije, akkor az nagyszeru lehetoseg a kirugasra. Tenyleg ciki is.

2019. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!