Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanukihalgatás a biroságon?

Tanukihalgatás a biroságon?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne holnap 13:00 órára tanukihalgatásom lenne . Olyat lehet kérni hogy biroi meghalgatás ha be megyek reggel 10 re mondjuk? Mert nekem délután 14:00 orára sulim lenne!


Fontos segítsetek kérlek köszi!


2018. nov. 5. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kérsz igazolást, kapsz.
2018. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem adnak vizsgám lesz magániskolába járok
2018. nov. 5. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs! Egy bíró egy nap nem csak egy ügyet tárgyal, vagy ha igen, akkor nyilván azt egész nap, vagy a nap jó részében és számos más teendője is van. Nem a te kedvedért tárgyal. Ha délután 1-re kell menned, akkor délután 1-kor fognak meghallgatni. Ha csúszás van, akkor esetleg még lehet, hogy később kerülsz sorra.

Igazolást pedig adnak, csak kérni kell.

2018. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve annyit még kihagytam, hogy élhetsz igazolási kérelemmel, ami azt jelenti, hogy írsz egy levelet, amiben leírod, hogy vizsga miatt nem tudsz a tárgyaláson megjelenni, csatolsz az iskola részéről egy igazolást, hogy te vizsgáztál és kéred, hogy másik időpontban hallgassanak meg. Viszont ez előbb is eszedbe juthatott volna, mert holnap már úgysem fogod tudni eljuttatni a levelet, viszont mindenképpen írásban is be kell jelenteni. Úgyhogy jobban jársz, ha a vizsga nem halasztható, hogy holnap reggel rögtön betelefonálsz, hogy nem tudsz megjelenni és egyidejűleg megírod a beadványt, kérsz az iskolából a vizsgádról igazolást és ha helyben van a bíróság, következő nap beviszed, vagy következő nap postára adod.
2018. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek tul vagyok rajta vallomast tett mindenki igy nem kelettek a tanuk sem tehat potyara ultan ott egy órát tudtam menni 3 ra kettő utan engedtek el... pfff
2018. nov. 9. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!